Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1Z]PANCERWAGEN

Prezentacja w/w od 1991 do 1996.
elbula
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 621
Rejestracja: 12 lis 2012, 23:22
Lokalizacja: prochowice

[B4 1Z]PANCERWAGEN

Post autor: elbula » 27 sty 2015, 21:34

Witam wkoncu ja pokaże swoje wozidełko
jak w opisie poczciwy zetorek
rok 1994 na pierburgu
lakier lz9u piekny ale każda majmniejsza wada widoczna straszebnie Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

w autku zrobione praktycznie wszystkie gumowo metalowe elementy ,poza jednom końcówkom stabilizatora
rok temu przednie amorki sachs i poduszki ori aso z nakrętkami z aso
pozatym olej vavoline co 10 tys km


żeby nie było za pieknie autko miało przetarty cały lewy bok tak przetarty i zrobiony na sztuke że konieczne było wymienienie elementow a tylnym blotnikiem zajol sie blachaż


autka szukałem chyba z 3 miesiące nie mialem pojęcia co kupić ,dzięki forum zdecydowałem sie ,na zetorka i dzieki niemu wiedziałem co szukać [pierburg]
poprzedni właściciele sprowadzili autko z gebelsowa,jeżdzili by pewnie jeszcze bo ten przetarty bok nie przeszkadzał aż tak im bardzo ,ale mieli problem z nastawnikiem,a w wrocku zkasowali ich ponad 600 zł i po roku problem powrucił,dzieki temu stałem sie szczęśliwym posiadaczem Pancer woza

jeżdze ponad 2 lata i nic sie konkretnego nie stało tylko kostka stacyjki

moje naprawy
jak pisałem wszystkie gumowo metalowe wszystko lemfa
poduszki sktzyni lemf cortego
przewody paliwowe miedziawka moja pierwsza naprawa ciekło mi paliwko po ulicy
wymieniłem lampy na depo ,poprzednie już skonczyły żywot nic nie było widac pomimo osramów day light brekerów ,musze przyznać że w depo naprawde dają rade
przeszczepiłem se kanape z tyłu z kanape z zagłuwkami
tłumik koncowy założyłem ori bo jakaś podruba sie przeżarła juz
wymiana poszycia dzwi lewych kiewowiec pasażer
błotnik lewy,udało sie zdobyć listwy zgarniające przednie w bdb stanie używki


rezanko

zaczełem jak pewnie wiekszość od ringów
front od v6 mi sie spodobał sie i mam
tempomat jest
bc jest
podświetlenie komory silnika ori

Obrazek Obrazek Obrazek

oczywiście kat powiedział papa no i trza było sie zająć egrem
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

pare fotek które gdzies tam kalkulatorem zrobilem Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/URL

osłona mi przetarła sie od magla całe 12 zeta ,i osłona silnika zaczeła wylatać okazało sie że wibroizolatory sie urwały

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/45cbf03f836f1d3d.html]Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

jedyne miejsce gdzie jaki rudzielec sie pokazał więc trza bylo sie zająć Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

przy okazji wymiany kanapy,na kanape z zagłówkami pokusiłem sie o wyciszenie czyli wyłozenie matami filcowymi oraz wpuszczenie wosku do profili zamknietych ,profile drożne pieknie wszędzie kapało,a co do kanapy taka ciekawostka zamki kanapy są ryglowane z centralnego zamka
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

coś mnie dziś naszło zciągnąć obudowe silnika i zonk zalane paliwkiem troszke skończyły sie wężyki przelewowe,i na dodatek spod dekla znowu sie zaczeło sączyć ,a kupiłem erlinga z rok czasu suchutko było ,no cóż pójdzie silikon w ruch
Obrazek Obrazek Obrazek

ale nastawniczek od mariusza ,,MUNIORA,,sie błyszczy sie

wpadły po taniości pewne głosniki ,ciekawe czy warto było ,jeszcze tylko jakie dwa w półke albo ...,sam nie wiem jak to rozkminić wymagań za dużych to nie mam
Obrazek

i odwiedziny aso ,jakoż poszły mi wieszaki tłumika końcowego ,a podruby wytrzymuja po 2 miesiące ,trza było pozbyć sie stówki
Obrazek

nic sie u mnie nie dzieje ,także wypadalo by juz co porobić
zacinała mi sie przednia szyba pasażera winny przycisk w raczce pasażera od opuszczania podnoszenia przy okazji przelutowałem zimne luty w przekazniku i przełączniki swieca jak ta lala

od kupienia autka przez pierwszy rok ubulo mi pół litra płynu ,przez drugi litr a przez ostatni miesiąc litr,winny krociec przy glowicy kupilem febi za całe 15 zyla ,a w ori króccu tylko oring sie zkończyl ,także bedzie na zapas
Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 lip 2015, 18:26 przez elbula, łącznie zmieniany 11 razy.

Awatar użytkownika
pniaku
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 40
Rejestracja: 07 lip 2014, 14:45

Post autor: pniaku » 27 sty 2015, 21:51

Widzę, że na bardzo zadbana i na fajnym wypasie, i w najlepszym możliwym kolorze :mrgreen:

elbula
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 621
Rejestracja: 12 lis 2012, 23:22
Lokalizacja: prochowice

Post autor: elbula » 28 sty 2015, 00:38

pniaku pisze:Widzę, że na bardzo zadbana i na fajnym wypasie, i w najlepszym możliwym kolorze :mrgreen:
środek autka musze przyznać trafił mi sie zadbany przebieg jest duże prawdopodobieństwo że ori przy zakupie ponad 260 tys km
co ciekawe poprzedni własciciel grabów nazwisko a z papierów niemieckich niemiec grabow także pewnie mnie nie okłamali zresztą jak sie okazalo poprzedni właściciel wychował sie w mojej miejscowości nie miał nic do ukrycia a z wyposażenia wszystko działa jak powinnno

[ Dodano: 2015-01-28, 00:40 ]
szykuje mi sie zmiana tarcz z powodu zużycia (przednie)juz są na stanie zaciski i jarzma od 280 na 22 juz mnie korci jak to bedzie latac tylko musze pomalowac tarcze juz na stanie ate

Online
Awatar użytkownika
Krzysiek 84
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 5444
Rejestracja: 03 cze 2010, 23:36
Imię: Krzysiek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Olecko

Post autor: Krzysiek 84 » 28 sty 2015, 07:00

Jak spisują sie amorki :?:
Bo też zastanawiam się nad założeniem sachs gazowych.
Ogólnie autko ładne, a z kolorem to prawda, że jak są rysy to potem rzuca się bardzo na ciemnym kolorze.

elbula
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 621
Rejestracja: 12 lis 2012, 23:22
Lokalizacja: prochowice

Post autor: elbula » 28 sty 2015, 10:53

Krzysiek 84 pisze:Jak spisują sie amorki :?:
Bo też zastanawiam się nad założeniem sachs gazowych.
Ogólnie autko ładne, a z kolorem to prawda, że jak są rysy to potem rzuca się bardzo na ciemnym kolorze.
po zmianie genialnie ,tylko że zmieniłem tez poduchy a poprzedni własciciele zmienili je ok 3 lata wcześniej zrobili z 20 tys km i poduchy lemfa ,poduszki juz były płasciutkie i wywalone łożyska ,jak zrobiłem przud podjechałem zbadać sprawnośc była po 84procent zrobiłem 20 tys km podjechałem sprawnośc po 80 ,także wpożądku nie miałem luzu w kolumnie raczej ale w kolumnie wylądowało po 100 gr oleju ,odczuwam wyrażnie jak przejeżdzam po dziurach że tył bi troszke wali ale tam sprawność mam po 55 procent na wiosne biore sie za kompleks tył
Ostatnio zmieniony 07 lut 2015, 21:28 przez elbula, łącznie zmieniany 2 razy.

badi007
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 14
Rejestracja: 25 gru 2014, 10:29
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: badi007 » 28 sty 2015, 11:10

No ladna robota, troszke pracy checi i mozna miec naprawde zgrabne autko.

elbula
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 621
Rejestracja: 12 lis 2012, 23:22
Lokalizacja: prochowice

Post autor: elbula » 28 sty 2015, 12:47

wpadł ori spojler z compi ,juz pomalowany tylko nie mam gdzie w ciepelku postawić a po wierceniu wypadało by zakonserwować jako miejsca wiercenia a tu troszke zimno

Death94
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 87
Rejestracja: 06 maja 2014, 16:36
Lokalizacja: Jawor

Post autor: Death94 » 28 sty 2015, 15:22

Eleganckie autko, zadbane i kolorek słuszny 8-) Mody w dobrą stronę idą :) Dosyć często bywam w Prochowicach u rodziny to może gdzieś wypatrzę :D

elbula
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 621
Rejestracja: 12 lis 2012, 23:22
Lokalizacja: prochowice

Post autor: elbula » 28 sty 2015, 15:34

Death94 pisze:Eleganckie autko, zadbane i kolorek słuszny 8-) Mody w dobrą stronę idą :) Dosyć często bywam w Prochowicach u rodziny to może gdzieś wypatrzę :D
stoi na rynku ,zapraszam na kawke jak sie dzionek wcześniej zapowiesz

dartweider

Post autor: dartweider » 04 lut 2015, 21:40

Fajny samochodzik, życzę bezawaryjnośćci:)

elbula
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 621
Rejestracja: 12 lis 2012, 23:22
Lokalizacja: prochowice

Post autor: elbula » 23 lut 2015, 12:44

no i stało sie,druga awaria w audi ,rezystor dmuchawy ,zajażyłem telefon do czarnożył i na nastepny dzionek naprawione,widać poprzedni wlasciciel też miał to już bo częśc nie była ori zadnego numeru aso Obrazek

Awatar użytkownika
wujo1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3937
Rejestracja: 28 lip 2008, 00:15
Lokalizacja: Sk-Ce

Post autor: wujo1 » 23 lut 2015, 12:50

po wygłuszeniu drzwi tymi matami nie musiałeś regulować drzwi ?

elbula
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 621
Rejestracja: 12 lis 2012, 23:22
Lokalizacja: prochowice

Post autor: elbula » 23 lut 2015, 13:22

wujo1 pisze:po wygłuszeniu drzwi tymi matami nie musiałeś regulować drzwi ?
dzwi pasażerow nic nie opadały nic nie regulowalem i nie zapowiada sie abym regulował ,wszystko wisi jak wisiało ,natomiast dzwi kierowcy jak to wiadomo ,już leżały zawias miał wyczuwalny luz ,takze telefon do czrnożył i dostałem zawiasiki idealne założyłem wyregulowałem i git zamyka jak fabryka ,te maty bitumiczne nie są ciężkie nie powinno być żadnego problemu a efekt odczuwalny nattentychmiast
jeszcze filcowymi matami poprawiłem wygłuszenie fabryczne na schowkach Obrazek

misiekb4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 423
Rejestracja: 09 wrz 2013, 18:12
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: misiekb4 » 25 lut 2015, 08:53

Jakie miałeś objawy padniętego rezystora dmuchawy dokładnie??
U mnie nić wymiana na sprawny nie dała..

elbula
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 621
Rejestracja: 12 lis 2012, 23:22
Lokalizacja: prochowice

Post autor: elbula » 25 lut 2015, 13:50

brak 1 i drugiego biegu ,tylko to ,ale dzoniłem do mojego goscia od cześci kazał mi numery aso podac mówił ze bylo pare rodzaji rezystora ,wersja z klima manualna

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi 80/90 - B4.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga