Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi Cabrio] Cabrio by- stawsz - new setup :)

Prezentacja w/w od 1980 do 1996 lub od 1991 do 2000.
Awatar użytkownika
wysio
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 625
Rejestracja: 13 cze 2009, 08:10
Lokalizacja: Lublin

Post autor: wysio » 24 mar 2015, 16:51

Piękna robota oko cieszy niesamowicie <ok>

Awatar użytkownika
Monster_C4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 128
Rejestracja: 11 maja 2014, 19:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Monster_C4 » 24 mar 2015, 17:56

Kocur...

Szymon masz 5x112, ciekaw jestem jak by wyglądało Cabrio na 18calowych AVUSach I. Nie widziałem jeszcze takiego :)

Awatar użytkownika
stawsz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 342
Rejestracja: 16 lut 2014, 19:24
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: stawsz » 24 mar 2015, 19:21

Monster_C4 pisze:Kocur...

Szymon masz 5x112, ciekaw jestem jak by wyglądało Cabrio na 18calowych AVUSach I. Nie widziałem jeszcze takiego :)
Myślałem o tym i nie wiem czy sobie takiech nie sprawię bo to moja ulubiona felga , nie wiem czy pamiętasz ale na swojej S6 AEC też miałem ...
Swoją droga ma ktoś avusy tye że w 17' chyba.

Ps teraz mi wpadł diabelski pomysł do głowy żeby zrobic customy z avusów - ale to by była felga ... rotor Avus i rant w polerce - szok !!!

Awatar użytkownika
Monster_C4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 128
Rejestracja: 11 maja 2014, 19:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Monster_C4 » 24 mar 2015, 19:30

Przyznam, że nie pamiętałem o tym na S6 (w sensie pamiętam czadowy kolor, ale nie pamiętam jaka była felga), ale po prostu jakbym miał sobie wymarzyć to właśnie AVUS I 18 cali, bo ma to coś.

Chyba nie było jedynek 17cali, tylko 16 i 18 (?), więc może to ktoś miał dwójki, ale nie widziałem też nigdy takiego.

Brakuje mi wyobraźni na taki custom, ale sam pomysł brzmi pięknie <ok>

Awatar użytkownika
ATLAS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3021
Rejestracja: 08 kwie 2009, 19:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ATLAS » 24 mar 2015, 20:13

Świetnie wygląda cab po tuningach :) dobra robota!

Cóż stoi na przeszkodzie, aby zrobić customowe felgi? :)

Awatar użytkownika
stawsz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 342
Rejestracja: 16 lut 2014, 19:24
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: stawsz » 24 mar 2015, 21:10

pablovw pisze:Super wygląda, ładnie to wyszło <ok>
Na 3 zdjęciu wygląda jakby miał "super hiper extra" wlot na masce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale na szczęście wiem że tak nie jest...

A jednak czerń to czerń :lol:
to nie jest czarny :) Audi Indigo Pearl - taki dziwny kolor nie to granat , ni to czarny , ni zielony ch.... wie jaki , jak słońce zaświeci taki jest <ok>


Atlas to byłby moje wymarzone felgi tylko chyba koszta duże ? znasz kogoś kto ogaarnia takie rzeczy? może zaczne juz graty kupować... <urodziny>

Viteknt
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 302
Rejestracja: 08 lut 2012, 17:22
Lokalizacja: N.Tomyśl

Post autor: Viteknt » 24 mar 2015, 22:17

Jak chcesz miec customy zrobione pod auto od zera , koszt koło 8 tysi . Mój kumpel przerabiał ten temat niedawno ;-)

Awatar użytkownika
ATLAS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3021
Rejestracja: 08 kwie 2009, 19:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ATLAS » 26 mar 2015, 19:34

Potwierdzam koszta. Trzeba mieć felgi bazowe na rotor w dowolnym stanie (oby rotory nie zniszczone). Następnie potrzebny komplet felg najlepiej bez rotorów. Do tego robocizna tokarza, pomiary, lakierowanie, śrubki (chrom, złoto lub inne). Polecam :)

UFOtm
Moderator
Moderator
Posty: 1240
Rejestracja: 23 lis 2006, 00:23
Imię: Michał
Model: Inny
Nadwozie: Coupe quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: UFOtm » 26 mar 2015, 20:10

:arrow: ...no i pieknie... jest cud miod malina...

:arrow: a teraz poprawki :roll: listewka prawy blotnik do wyrównania bo jest przekrzywiona, no i czemu dekle porsche w feldze ??? fajnie by było wymysleć coś oryginalnego, może napis cabrio srebrny(chrom) na czarnym tle

Awatar użytkownika
stawsz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 342
Rejestracja: 16 lut 2014, 19:24
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: stawsz » 26 mar 2015, 20:54

UFOtm pisze::arrow: ...no i pieknie... jest cud miod malina...

:arrow: a teraz poprawki :roll: listewka prawy blotnik do wyrównania bo jest przekrzywiona, no i czemu dekle porsche w feldze ??? fajnie by było wymysleć coś oryginalnego, może napis cabrio srebrny(chrom) na czarnym tle

- Michał na tą listewkę sam zwróciłem uwagę i sprawdzałem ale musi to być jakies przekłamanie obiektywu bo na żywo jest idealnie prosto ... ale dzięki na uwagi czekam na takie , nie ukrywam , teraz to juz liczą sie wszystkie detale

- jeśli chodzi o dekle to jesteś juz 3 osobą która o to pyta , conek z cultstyle zapytam mnie również i odpowiem tak samo kopiując tekst:
"Dekielki to taka nostalgia marzeń do mojej ulubionej marki i modelu czyli 964 RS z 90-92r :) - na razie tylko sa dekielki :p
Jak znajdę jakies inne gustowne dekielki w moim rozmiarze to pewnie zmienię , choć z drugiej strony plany sa na zaciski z porsche więc wtedy bedą bardziej pasować.

Wiem że to nieoryginalne ale nic innego fajnego nie znalazłem co pasowałoby rozmiarem a napisu Artec nie założę , tak samo nie ma ładnych dekli czarnych Audi .



Panowie potrzebuję jeszcze Waszej rady - mam zagwozdkę czy zakładać dokładke DTM (oczywiście nie oryginał) , Jeśli zakładać to :
czy zostwić ją czarną czy malowac w kolor nadwodzia ?
Szczerze to jakoś tak średni jestem przekonany ale wiele osób mnie namawia ... ale moż eza mało i potrzebuję Waszej opinii .

Proszę pomóżcie

Przykładowe zdjęcia auta kóre posiada takową - zdjęcie z netu ale nasze klubowe (przynajmniej było)


Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Monster_C4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 128
Rejestracja: 11 maja 2014, 19:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Monster_C4 » 26 mar 2015, 21:24

Nie wiem dlaczego, ale mi jakoś nigdy mi szczególnie ta dokładka nie przypasowywała.
Sam dół zderzaka wygląda fajnie, a ona jakoś tak odchodzi od całości. No ale z drugiej strony jest to coś nietypowego, a wiadomo, że najbardziej w tych autach podoba się znajome (felgi, zderzaki, etc.) :)

Awatar użytkownika
stawsz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 342
Rejestracja: 16 lut 2014, 19:24
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: stawsz » 26 mar 2015, 21:26

Nie wiem jak ankietę zrobić ale jeden głos na NIE - zapisuje

Awatar użytkownika
DEDHI
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 827
Rejestracja: 19 gru 2008, 19:49
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: DEDHI » 26 mar 2015, 23:32

Montuj będzie inaczej niż inni mówią ;-)
jestem na TAK <ok>

Awatar użytkownika
quick
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1133
Rejestracja: 17 sie 2009, 10:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: quick » 27 mar 2015, 08:24

stawsz, dokładka faktycznie sprawia, że przód staje się ciekawszy i front nabiera innego kształtu.
Jednak gdyby decyzja należała do mnie to nie zakładałbym dokładki. Rozumiem, że kochasz swoje auto ale obawiam się, że tym elementem przedobrzysz i będzie "za dużo" tego wszystkiego.
- spryski,
- znaczek S2,
- dokładka.
Ilość dodatków będzie (?) dekoncentrować miłośnika marki i nie będzie wiadomo na czym się skupić przez co blask auta rozmyje się.

Na twoim miejscu pobawiłbym się w przywrócenie blasku przednim kierunkowskazom oraz halogenom. Po zdjęciach nie widzę w jakim są one stanie ale jeżeli nic z nimi nie robiłeś (oraz poprzedni właściciele) to na pewno umycie ich od środka lub pochromowanie da super efekt (jeżeli chcesz się bawić w koszta).
W mojej A4 zdemontowałem przednie reflektory, ponieważ chciałem wsadzić lampy stylizowane na S4 (soczewki). Koniec końców, sprzedałem soczewki (Depo) bo miałem spore zastrzeżenia do ich jakości. Umyłem przednie reflektory. Syf (kurz itp.), który znajdował się w środku sprawiał, że lampy wyglądały jak przydymione. Umycie ich sprawiło, że nie żałuję pozostawienia oryginalnych reflektorów względem soczewek (Depo robi plastikowe klosze a odbłyśnik to jakaś tragedia).

ps. jak będziesz w okolicy mojej pracy to weź znowu zajedź cabrioletem ;-)

Awatar użytkownika
stawsz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 342
Rejestracja: 16 lut 2014, 19:24
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: stawsz » 30 mar 2015, 19:46

Quick, no własnie o to sie boje, ująłes to dokładnie tak jak ja to widzę. Przykładanie dokładki do zderzaka na sucho wcale mnie nie przekonuje dlatego poprosiłem o opinie osób które nie są aż tak zżyte z moim autem jak ja .

Jeśli chodzi o kierunki to są nówki sztuki prosto z ASO wiec nie ma co poprawiać , halogeny również ale juz Depo choć nie wiem jak Twoje ale u mnie dobrze to wygląda z jakością (może mniej wymagający jestem :mrgreen: )

Adam Twoje zdanie to juz dawno znałem ale i tak dzięki <ok>

[ Dodano: 2015-03-28, 23:15 ]
Hej, dziś nasz nowy fotograf w grupie z którą jeżdżę na zloty i do której należę czyli Vag Rawa zrobił mi kilka fotek przed domem, w sumie nic wielkiego ale zdjęcie środka wyszło dla mnie mega !!!

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 30 mar 2015, 19:58 przez stawsz, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi Coupe / Cabrio.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga