Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi Cabrio] Cabrio by- stawsz - new setup :)

Prezentacja w/w od 1980 do 1996 lub od 1991 do 2000.
Awatar użytkownika
stawsz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 342
Rejestracja: 16 lut 2014, 19:24
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: stawsz » 20 mar 2015, 22:47

KORU pisze:Kiera pasuje do reszty wnętrza. Zastanawia mnie tylko gdzie jest u Ciebie elektryczna regulacja zasięgu świateł :?: Powinna być fabrycznie.
Niestety , auto fabrycznie wyposażone było w zespolaki bez takiego gadżetu (w 94 r była t jeszcze opcja), soczewki które dokupywałem posiadają silniczki ale brakuje mi na razie wiązki.
Zamierzam również uzupełnić i ten brakujący gadżet, ale posiadam coś czego większość z Was nie ma a fabrycznie w większości B4 wystepuje czyli podnóżek co widac na zdjęciach- u mnie równiez dołożony , super przydatny gadżet a przy automacie niezbędny

Jeśli ktoś posiada wiązkę do świateł i nie jest mu potrzebne chętnie przyjmę :roll: :-P

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 21 mar 2015, 06:16

tak dokładnie, ja też nie miałem i nie mam regulacji świateł, przekonuje się że mój cabriolet to tania opcja bo rocznikowo powinnienm mieć soczewki, a miałem zespolaki...

co do zmian o których pisze quick, znam jednego forumowicza i wszyscy go znacie i ma on wnętrze z a4 cabrio :mrgreen: ale Piotrek Tobie chyba chodziło o komplet w sensie deska boczki itp.

Awatar użytkownika
DEDHI
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 827
Rejestracja: 19 gru 2008, 19:49
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: DEDHI » 21 mar 2015, 07:43

Szymon wnętrze w pełnym słońcu świetnie się komponuje, kierka inna niż wszystkie a pasuje jakby wyjechało w takim setupie z fabryki. I o to chodzi, jeżeli tuning to tylko graty z danej marki, pasujące stylem. <ok>
Jako ciekawostkę powiem że, mam fotele i kanapę z Audi A4 Cabrio i mi osobiście bardzo podoba mi się ten mod ;-) oczywiście nie wszystkim musi :mrgreen: . Taką samą drogą poszło paru chłopaków, ja nie byłem pierwszy. Co najważniejsze nie żałuję :mrgreen:
Jeżeli ktoś należy do takich ortodoksów Audi to musiał by się trzymać specyfikacji każdego modelu, żadnych dokładanych soczewek, gleby czy fajnego koła tylko ori... ale wtedy byłoby jakoś nudno... ;-)

Viteknt
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 302
Rejestracja: 08 lut 2012, 17:22
Lokalizacja: N.Tomyśl

Post autor: Viteknt » 21 mar 2015, 09:37

Nudno czytaj fabrycznie :-P

Mnie zastanawia brak podgrzewanych siedzeń , przy opcji foteli skórzanych nie było podgrzewania w standardzie? ;-)

Awatar użytkownika
stawsz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 342
Rejestracja: 16 lut 2014, 19:24
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: stawsz » 21 mar 2015, 10:06

Viteknt pisze:Nudno czytaj fabrycznie :-P

Mnie zastanawia brak podgrzewanych siedzeń , przy opcji foteli skórzanych nie było podgrzewania w standardzie? ;-)
Jelśli chodzi o ten bajer to w sumie nie rozumiem do czego podgrzewanie siedzeń jest potrzebne w cabrio... przecież to z natury auto na ciepłe dni a w tedy podgrzewac tyłka nie trzeba ... w sumie jak by było to by było ale płakać za tym gadzetem nie bedę , jest on mi zbędny zupełnie.
W normalnych autach tj z dachem to jestem przeciwnikiem skóry, więcej minusów niz plusów jej posiadania, choć przy małych dzieciach nie ukrywam, że sprawdza się dobrze :-)

Viteknt
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 302
Rejestracja: 08 lut 2012, 17:22
Lokalizacja: N.Tomyśl

Post autor: Viteknt » 21 mar 2015, 10:46

Moja luba by Ci odpowiednio zargumentowała po co są podgrzewane siedzenia :-P Ale racja , przydaje sie to tylko w czasie zimy :-)

Awatar użytkownika
quick
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1133
Rejestracja: 17 sie 2009, 10:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: quick » 21 mar 2015, 11:32

Uściślając moją wypowiedź: chodziło mi o wnętrze A4 Cabrio tj. tak jak wskazał kolczat, deska rozdzielcza. Fotele jak fotele chociaż i tak jest to przesunięcie granicy.

Awatar użytkownika
stawsz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 342
Rejestracja: 16 lut 2014, 19:24
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: stawsz » 21 mar 2015, 21:30

Dziś korzystając z ładnej pogody i pomocy mojego serdecznego kolegi Dedhi zrobiliśmy o to taką piękną zabudowę bagażnika:


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

teraz pytanie do szanownych kolegów którzy tu zaglądają jaki materiał obiciowy wybrać bo mam dylemat.
Zaznaczam że całość bagażnika ma tym być obita a nie tylko nowe elementy.

Z racji dużej ilości zakamarków w naszych bagaznikach raczej skłaniam się ku kolorom jednorodnym ale nie ukrywam ze kraty mi się podobają.

Matriał nr 1 - kolor jasnoszary melanż

Materiał nr 2 - kolor nr 4 jasnoszary

Materiał nr 3 - kolor nr 14 jasnoszary

Proszę o opinie bo nie ukrywam ze mam lekki dylemat, na pewno ma byc jasnoszary tak zeby pasował do skóry w środku a nie może to być skóra bo bedzie się żle układać

Awatar użytkownika
DEDHI
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 827
Rejestracja: 19 gru 2008, 19:49
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: DEDHI » 21 mar 2015, 22:29

Fajnie było pogrzebać, przyjemność po mojej stronie :mrgreen:

ja bym zrobił np. tak :mrgreen:

http://allegro.pl/sawana-meblowa-tkanin ... 09927.html
Tutaj numer 5

http://allegro.pl/mikrofaza-tkanina-obi ... 92699.html
Tutaj numer 11

Czyli mówiąc poszedł bym raczej w odcień granatowy niż w szary.
Szary też jest fajny i pasował by do tapicerki ale z tych wzorników nie ma żadnego fajnego...

Awatar użytkownika
ATLAS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3021
Rejestracja: 08 kwie 2009, 19:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ATLAS » 22 mar 2015, 00:31

Chyba DEDHI wziął moje kartony na wzór zabudowy, bo jest bliźniacza :)

Głośnik też 30cm?

PS a DEDHI nabiera doświadczenia i ciekawe jaki zrobi Stage 2 bagażnika w swoim cabie :)

Awatar użytkownika
stawsz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 342
Rejestracja: 16 lut 2014, 19:24
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: stawsz » 22 mar 2015, 00:35

ATLAS pisze:Chyba DEDHI wziął moje kartony na wzór zabudowy, bo jest bliźniacza :)

Głośnik też 30cm?

PS a DEDHI nabiera doświadczenia i ciekawe jaki zrobi Stage 2 bagażnika w swoim cabie :)
No tak , mam nadzieję, że się nie pogniewasz <ok> a zabudowa w sumie trochę bedzie inna choć na pierwszy rzut oka mocno podobna.
Głośnik to 30 cm Re audio - bardzo fajnie to gra.

Myślę że do konca tyg, skończe to na tip -top. Muszę tylko zamówić jakiś materiał i tak sie jeszcze waham który :roll:

Awatar użytkownika
DEDHI
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 827
Rejestracja: 19 gru 2008, 19:49
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: DEDHI » 22 mar 2015, 08:13

ATLAS pisze:Chyba DEDHI wziął moje kartony na wzór zabudowy, bo jest bliźniacza :)

Głośnik też 30cm?

PS a DEDHI nabiera doświadczenia i ciekawe jaki zrobi Stage 2 bagażnika w swoim cabie :)
hehehehe dokładnie ;-) każda zabudowa będzie inna <ok>
Dla ciebie Atlas mam coś specjalnego ;-)

Z racji tego że już mam nowy plan w głowie to cała moja zabudowa idzie na sprzedaż czyli:
- obudowa skrzyni subwoofera na głośnik 30mm
- mocowanie wzmacniacza
- podłoga w ekoskórze z podświetleniem bez prętów, razem z 2 schowkami
Dla zainteresowanych podłączenie gratis. Zabudowa plug&play. Chętnych zapraszam na PRV :mrgreen:



.

Awatar użytkownika
Monster_C4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 128
Rejestracja: 11 maja 2014, 19:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Monster_C4 » 22 mar 2015, 10:29

stawsz pisze:Jeśli ktoś posiada wiązkę do świateł i nie jest mu potrzebne chętnie przyjmę :roll: :-P
Spróbuj zorientować się czy z C4 wiązka jest taka sama - dużo łatwiej będzie dostać, bo to w 100% A6 znajdziesz, których na rozbiórce nie brakuje. A zresztą, przypuszczalnie da się wykorzystać.

Kierownica już jako plan robiła wrażenie, na gotowo prezentuje się wybornie. I mówię to ja - przeciwnik drewna, chociaż w Cabrio się przekonałem do tego.

Pisz o planach zlotowych, trzeba się w końcu kiedyś spotkać i zawstydzić jakie to fajne auto masz <ok>

Awatar użytkownika
stawsz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 342
Rejestracja: 16 lut 2014, 19:24
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: stawsz » 24 mar 2015, 14:30

Pogoda piękna wiec wyprowadziłem cabrio na spacer , brakuje tylko jeszcze zieleni na drzewach i byłby pięknie.
Zdjęcia robione telefonem ale trochę podkręcone.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
pablovw
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 195
Rejestracja: 30 wrz 2012, 16:20
Lokalizacja: 3-miasto

Post autor: pablovw » 24 mar 2015, 16:19

Super wygląda, ładnie to wyszło <ok>
Na 3 zdjęciu wygląda jakby miał "super hiper extra" wlot na masce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale na szczęście wiem że tak nie jest...

A jednak czerń to czerń :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi Coupe / Cabrio.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga