Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Deskorolka

Prezentacja w/w od 1980 do 1996 lub od 1991 do 2000.
Awatar użytkownika
arni
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 268
Rejestracja: 18 cze 2010, 22:50
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: arni » 21 kwie 2011, 23:43

no dokładnie, podpatrzysz coś u kogoś i już do siebie zakładasz, a to akurat jest drogię hobby niestety

Awatar użytkownika
szuan
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1370
Rejestracja: 08 gru 2007, 00:10
Lokalizacja: Śląsk! - SWD/smi
Kontakt:

Post autor: szuan » 22 kwie 2011, 04:02

"nie chwali sie dnia przed zachodem" :-P
jak wyrobie sie z odpowietrzeniem limo remizy, to cie nawiedze do wieczora. telefon miej wlaczony i z pelnym zasiegiem, bo nikt nie zna godziny <ok> aaaa i przygotuj sie na nawigowanie przez telefon :mrgreen:
blotnik wchodzi ladnie w nadkole
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, co? <lol>

Awatar użytkownika
chybo101
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1454
Rejestracja: 30 gru 2007, 15:40
Lokalizacja: Chotomów

Post autor: chybo101 » 22 kwie 2011, 07:31

szuan pisze:Cytat:
blotnik wchodzi ladnie w nadkole

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, co? <lol>
Znowu po piwie pisał :lol: wiec nie bierz tego na poważnie ;-)

Awatar użytkownika
Niki20
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6758
Rejestracja: 03 gru 2008, 17:47
Imię: Dominik
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Harta/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Niki20 » 22 kwie 2011, 07:46

szuan pisze: Cytat:
blotnik wchodzi ladnie w nadkole

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, co? <lol>
u Kolczata nawet takie rzeczy się dzieją :lol:

Czekam na foty tego country <ok>

slugs
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 925
Rejestracja: 24 paź 2009, 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: slugs » 22 kwie 2011, 13:45

Kolczat pisze:najgorsze jest to ze apetyt rosnie w miar jedzenia ;p i pouczyli mnie ludzie co sie robi modne i tez chce to miec, jednak to sa tak olbrzymie koszta, ze spogladajac dwa lata wstecz nigdy w zyciu bym nie pozwolil na utopienie takiej kasy, a teraz powoli odkladam ;p
Jeśli masz na mysli air ride to weź się skontaktuj z moim sąsiadem, Waiss'em :)
Super rzeczy ma w fajnych cenach, sam się dowiadywałem to wychodzi w takiej cenie jak samemu się pierdzielić i szukać i kompletować i kombinować. A dostaniesz wszystko w pudle zapakowane do rąk :)

2 lata temu to mało kto myślał, że będzie swapa robił, a coraz więcej osób ostatnio realnie o tym myśli. Wszytko jest dla ludzi :)

Aha, jeszcze by się tradycji stało zadość: fajne cabrio, dbaj o nie. Szkoda tylko, że na gazie nie jeździ ;)

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 23 kwie 2011, 01:34

kolejny wczorajszy juz dzien to kompletna klapa, udowodnil ze jestem piz*a rakieta a nie mechanik... wyjechalem z garazu i cos mi sie tluklo, ale nic... dojechalem na zbieznosc jadac 40km/h, koles mowi ze ma urwanie glowy i ze nei da rydy, a ja mu ze mam tak rozbiezne kola ze nie dojade spowrotem do domu,a co dopiero zeby tu drugi raz przyjechac... juz bylem gotow zostawic tam auto na swieta, ale na szczescie zluzowal sie termin wiec wpadam... mowie gosciowi ze jest nizej niz ostatnio wiec musi rozpedzic zeby wjechac na podnosnik :mrgreen: a on w smiech i na cala hale "te on go jeszcze obnizyl bardziej" <:P> ale nic pozakldal takie cuda na kolka i zaczyna ustawiac, pierwsza lewa strona, ladnie wyszlo zero... druga? no coz 5,5stopnia :/ mowie mu czy starczy kontry, a on modl sie zeby starczylo... pech chcial ze braklo, zaraz w auto do domu na szybko zeby mi wolne miejsce zostawiali w terminarzu, do domu przekrecic bardziej koncowke drazka... kola luzne, nie dokrecone - no to juz wiem co mi tluklo i czemu musailem jechac wolno na zbieznosc - koncowke sciagaczem i rozcialem gume, a oczywiscie nowka sztuka z trw za pare ladnych pln'ow :/ porobilem ta kontre, ale na takim drazku sie nie oplaca robic zbieznosci bo i tak za miesiac bedzie powtorka z rozrywki, moze dzis uda dorwac sie ja bo sklep moj jest otwarty, swoja droga glupota konic ludzi w wielka sobote :/
reasumujac, zderzaka wciaz nie odebralem zbieznosci nie ustawilem, strata kolejnych kwot na koncie i ogolnie samopoczucie nie za dobre

Awatar użytkownika
Niki20
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6758
Rejestracja: 03 gru 2008, 17:47
Imię: Dominik
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Harta/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Niki20 » 23 kwie 2011, 07:47

Kolczat, niestety tak to jest, zawsze się coś musi wysrać :-/ Znam ten temat bardzo dobrze... Dasz radę chłopaku, nie łam się :-D

Awatar użytkownika
quick
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1133
Rejestracja: 17 sie 2009, 10:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: quick » 23 kwie 2011, 08:16

Kolczat, takie sytuacje z początku są przygnębiające ale po chwili dają do zrozumienia, że należy dalej działać w wcześniej obranym kierunku. To ile siły i serce wkłada się w samochód przekłada się na miłość do niego.

Awatar użytkownika
Słonik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6359
Rejestracja: 02 sie 2007, 12:58
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: Słonik » 23 kwie 2011, 09:27

Kolczat, poprostu pi#4%nij to wszystko na swieta, kup nowa koncowke czy co tam popsules, na spokojnie sobie zmienisz i na spokojnie pojedziesz na zbieznosc po swietach, kol nie zapomnij poprzykrecac :-P
Spoko luz znam to z autopsji ze jak jest dobrze to sie zaraz cos posypie, z moich obserwacji wynika ze dluzej jak 2tygi dobrze byc nie moze :roll:

Awatar użytkownika
arni
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 268
Rejestracja: 18 cze 2010, 22:50
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: arni » 23 kwie 2011, 10:09

Kolczat, faktycznie nie łam się, będzie dobrze, tylko nie spisz się bo to tak właśnie jest szybko szybko i G z tego wychodzi, trzymamy kciuki <ok>

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 23 kwie 2011, 13:21

dzieki chlopaki, poki co mam rozkimne jak zamontowac koncowke drazka na srubie, zeby znowu gwintu nie braklo przy zbieznosci... gdy zostawiam po 1cm po obu stronach, to ewidentnie cala zwrotnica z tarcza patrza w kierunku rozbieznosci :/ jedynie kiedy skrecilem na maksa i w drazek i w koncowke to zakladajac kolo i po przejazdzce kola leza podobnie (biorac pod uwage ze jedna ze stron jest na 0stopni ustawiona na zbieznosci...) jednak samej zbieznosci nie ma bo kiera patrzy po laskach na chodniku a auto jedzie w druga strone ;p
luzacko, we wtorek kupi sie koncowke z rana wmontuje i pojade, najwyzej znowu bede przekrecal koncowke, ale tym razem mam dwa patentny na sciagniecie nowej koncowki ktorej nie chce uszkodzic sciagaczem :mrgreen:

slugs
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 925
Rejestracja: 24 paź 2009, 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: slugs » 23 kwie 2011, 15:14

Ty to masz problemy, ja dziś pojechałem flaszki kupić i pod sklepem auta nie odpaliłem. Bo stacyjka się wysrała <rotfl>

Awatar użytkownika
!StaSiu
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1404
Rejestracja: 22 cze 2009, 14:41
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: !StaSiu » 25 kwie 2011, 11:46

Kolczat wymieniając końcówkę zrobiłeś pewnie podstawowy błąd, że wyciągnąłeś starą końcówkę i wsadziłeś nową nie odmierzając jak daleko wkręcona była stara. Stąd ta rozbierzność.

Awatar użytkownika
pawelrybak15
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4321
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:15
Lokalizacja: Miasto
Kontakt:

Post autor: pawelrybak15 » 25 kwie 2011, 11:55

To i ja wam coś powiem na temat wymiany końcówki drążka kierowniczego i rozbieżności :mrgreen:
Niecały miesiąc temu wymieniałem lewą końcówkę drążka kierowniczego, która miała już straszliwy luz. Po wyjęciu drążka przywaliłem końcówce młotkiem od dołu po to by skasować luzy, potem wyrezałem z desek przyrząd w który włożyłem drążek razem z końcówką i zaznaczyłem sobie prawidłową długość drążka. Przy montażu nowej końcówki znów posłużyłem się tym przyrządem, tym razem po to aby nową końcówkę wkręcić tak samo jak starą. Wszystko poszło zgodnie z planem, długość wyszła ta sama ale auto i tak było strasznie rozbieżne, tragicznie się jechało, a na ustawianiu zbieżności gość musiał sporo się nakręcić regulacją aby to wszystko ogarnąć :mrgreen:
Tak więc wszelakie patenty na nic się zdają, po prostu przy każdej wymianie końcówki drążka kierowniczego niestety trzeba jechać na ustawianie zbieżności <ok>

Awatar użytkownika
GerB3
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3096
Rejestracja: 20 maja 2008, 22:11
Lokalizacja: KRK

Post autor: GerB3 » 25 kwie 2011, 19:11

Kolczat, czasem tak bywa że sie wysra wszystko na raz, ale efekt na pewno wynagrodzi Ci złość. Ewentualnie wywal glebę i dołącz do klubu wysoko i wąsko <ok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi Coupe / Cabrio.”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl