Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b4 1.9 TDI]elektryka, alarm + szyberdach problem.

ODPOWIEDZ
szkodnik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 294
Rejestracja: 21 sty 2007, 23:01
Lokalizacja: Kołobrzeg

[b4 1.9 TDI]elektryka, alarm + szyberdach problem.

Post autor: szkodnik » 17 lis 2009, 20:41

Witam.

Panowie posiadam problem związany z elektryką, od kilku dni nie działają mi elektryczne szyby X 4 ( tył i przód ) oprócz tego przestał działać szyberdach i żeby tego było mało dziś pod supr marketem zamknął mi się samochód na rozruchu i światłach :oops: po prostu po zamknięciu drzwi zamkęła się centralka a ja byłem na zewnątrz.
Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i wszystko jest ok. pomyślałem może że coś się dzieje z przekaźnikami, ale nie wiem.

Pozdrawiam

Audi 80 Polska
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7334
Rejestracja: 25 sty 2007, 08:37
Imię: Andrzej Cz
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Audi 80 Polska » 17 lis 2009, 23:00

szkodnik pisze:po prostu po zamknięciu drzwi zamkęła się centralka a ja byłem na zewnątrz.
Sprawdź wiązkę klapy bagażnika. U mojego wujka tak było że jak się trzasnęło drzwiami to sam się zasuwał. I też miał śmieszną sytuację zatrzymał się w lesie aby pójść pod jakieś drzewko... Nie zgasił samochodu i też mu się zasuną z zapalonym silnikiem dobrze że zabrał ze sobą telefon... Po pół godziny miał zapasowe klucze.

szkodnik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 294
Rejestracja: 21 sty 2007, 23:01
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: szkodnik » 18 lis 2009, 21:37

aldi pisze:
szkodnik pisze:po prostu po zamknięciu drzwi zamkęła się centralka a ja byłem na zewnątrz.
Sprawdź wiązkę klapy bagażnika. U mojego wujka tak było że jak się trzasnęło drzwiami to sam się zasuwał. I też miał śmieszną sytuację zatrzymał się w lesie aby pójść pod jakieś drzewko... Nie zgasił samochodu i też mu się zasuną z zapalonym silnikiem dobrze że zabrał ze sobą telefon... Po pół godziny miał zapasowe klucze.
Historia bardzo podobna jednak problem dalej jest! Spotkał się już ktoś z takowym problemem czy czeka mnie wizyta u elektryka?

kazik366
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2009, 23:12

Post autor: kazik366 » 21 lis 2009, 23:43

witam mam podobny problem mam elek szyby x2 i szyberdach otworzylem szybe i nie moge zamknac ani otworzyc szyber tez nie dziala bezpieczniki sa dobre i nie wiem co sie dzieje moze sa jakies ukryte przekazniki od tego nie wiem

Awatar użytkownika
beny851
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 73
Rejestracja: 10 sty 2009, 12:43
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: beny851 » 04 gru 2009, 09:33

Jeśli nie działają szyby i szyberdach to winny może być bezpiecznik termiczny lub przekaźnik o numerze 363(zimne luty). Umiejscowione są pod kierownicą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl