Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B4 2.0E] Mały problem z zamkiem centralnym.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
piku
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 399
Rejestracja: 08 lut 2008, 17:25
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

[80 B4 2.0E] Mały problem z zamkiem centralnym.

Post autor: piku » 14 maja 2008, 22:28

Witam wszystkich, mam mały problem, juz opisuje co sie stało a wiec dzis sobie chciałem wejsc do Autka, i przez przypadek zamiast otwierac od dzwi kierowcy, to otworzyłem kluczykiem dzwi Pasazera, i po chcięciu zamknąc dzwi juz od strony kierowcy, był problem poniewąz zamek stanoł i nie chciał sie dac przekręcic i nie wiedziałem o co chodzi, chwile sie zanstanowiłem i postanowiłem go odpalic i nastepnie zgasic, pomyslałem ze to moze jakies zabezbieczenie albo cos takiego, i probuje znowu zamknąc nic, to wziołem troche wiecej w to siły włozyłem cos przeskoczyło i zamknoł dzwi po chwili znowu otwieram i zamykam niby ok, ale w zamku po przekręceniu kluczyka słychac jakis zgrzyt słychac jak by cos przeskakiwało i juz nie zamyka sie juz tak lekko jak na początki... mysle sobie oki niech juz bedzie wazne ze sie zamyka, ale wsiadam do autka jakies 20 minut temu bo musiałem po Mame do pracy pojechac przekręcam stacyjke a ona jakoś cięzko chodzi, i nie wiem co jest grane czy jest mozliwe ze w stacyjce tez sie cos stało....??? Normalnie jak przekrecam załącza sie wszystko i przekrecam dalej na rozruch to nie odbija po odpaleniu kluczyc.
Moze ktos miał juz taki problem i wie jak go rozwiązac, za informacje z góry dziekuje.

Pozdrawiam piku.

Awatar użytkownika
JJ 82
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 80
Rejestracja: 06 lis 2007, 21:56
Lokalizacja: Głubczyce

Post autor: JJ 82 » 14 maja 2008, 22:40

A masz kluczyk zapasowy ?? Może przypadkiem uszkodziłeś kluczyk ...
80 B4, 2.0 E + LPG

Awatar użytkownika
piku
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 399
Rejestracja: 08 lut 2008, 17:25
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: piku » 14 maja 2008, 22:46

Tak, mam.. a wiesz nawet na niego nie spojrzałem. :-/.... juz to zrobiłem, i według mnie wszystko oki, nie jest nigdzie uszczerbiony albo skrzywiony, chodz jutro wezme drugi kluczyc i sprawdze, moze nawet nie widoczne uszkodzenia są, których nie widac... chodz szczerze wątpie.

Awatar użytkownika
Darecki3037
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 975
Rejestracja: 09 kwie 2007, 17:46
Lokalizacja: Krk

Post autor: Darecki3037 » 15 maja 2008, 18:46

skoro masz problem z przekręceniem kluczyka w stacyjce to na pewno uszkodziłeś kluczyk.

Awatar użytkownika
piku
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 399
Rejestracja: 08 lut 2008, 17:25
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: piku » 15 maja 2008, 19:17

Witam, dzis wsiadłem w autko, i juz problemu nie ma naprawde nie wiem czemu sie tak stało, ale problem znikł juz jest wszytko oki To chyba jakieś "archiwum X" Bo inaczej tego nie potrafie wyjasnic :roll:
Darecki3037 pisze:skoro masz problem z przekręceniem kluczyka w stacyjce to na pewno uszkodziłeś kluczyk.
Kluczyk jest cały.
Powiedzcie mi lepiej zajrzec do tej stacyjki oraz zamka, czy narazie go zostawic w spokoju..??? Bo juz sam nie wiem co teraz zrobic z tym dziwnym zjawiskiem.

Awatar użytkownika
Darecki3037
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 975
Rejestracja: 09 kwie 2007, 17:46
Lokalizacja: Krk

Post autor: Darecki3037 » 15 maja 2008, 19:41

wiesz, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu więc jeśli wszystko chodzi to nie ruszaj

Awatar użytkownika
Kubik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2399
Rejestracja: 04 cze 2007, 22:10
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Kubik » 15 maja 2008, 21:35

piku, jak nigdy tego nie rozbierałeś to nie kombinuj. Skoro wszystko działa to niech tak zostanie. Choćbyś chciał znaleźć przyczynę to nawet nie wiadomo gdzie jej szukać.

Awatar użytkownika
piku
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 399
Rejestracja: 08 lut 2008, 17:25
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: piku » 15 maja 2008, 21:50

Oki, dzięki zrobie jak mówicie <ok>

Pozdrawiam piku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga