Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B3]Błotnik przedni w B3 z kierunkiem i bez-inne różnice?

ODPOWIEDZ
gabrielz1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6
Rejestracja: 13 sty 2008, 22:55

[80 B3]Błotnik przedni w B3 z kierunkiem i bez-inne różnice?

Post autor: gabrielz1 » 19 gru 2010, 23:31

Witam. Jest ślisko. Niestety przekonało się o tym moje auto...(80 B3 z 1991 r.) stosjąc na poboczu. Przypiep.... w lewy bok mojego przedniego błotnika jakiś czerwony /pozostawił swój krwawy, czerwony ślad na moim czarnym lakierze/ pajac bez wyobraźni z ciężkim butem na gazie i brakiem oleju w głowie. Efekt. Lewy błotnik poobijany, kierunkowskaz boczny rozbity. Szukam właśnie jakiegoś używanego lewego błotnika do b3 w czarnym kolorze z bocznym kierunkowskazem, ale większość jest bez kierunkowskazu. Mam więc pytanie, na ile różnią się te błotniki pomiędzy sobą oprócz tego szczegółu. Czy są jakieś różnice w kształcie lub montażu? A tak na marginesie, może ktoś ma do zaoferowania oryginalny lewy przedni błotnik z oryginalnym czarnym lakierem i wyciętymi otworami na boczny kierunkowskaz. Zapytałbym o to w dziale "ogłoszednia", ale jestem jeszcze "za młody" :-> żeby mieć tam dostęp. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
ivaszko
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 290
Rejestracja: 25 maja 2008, 00:17
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: ivaszko » 20 gru 2010, 22:47

błotnik tylko sie różni otworem na kierunek lub jego brakiem ;-) zrób sobie szablon ze starego błotnika i wytnij otwór na kierunek.

gabrielz1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6
Rejestracja: 13 sty 2008, 22:55

Post autor: gabrielz1 » 23 gru 2010, 20:14

Ok. Dzięki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga