Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.3 NG cabrio] czy można zamienić grill?

ODPOWIEDZ
serg77
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 28
Rejestracja: 02 sie 2015, 03:38
Lokalizacja: Pyrlandia

[B4 2.3 NG cabrio] czy można zamienić grill?

Post autor: serg77 » 13 paź 2015, 20:42

witam
Jak w temacie, mam grill o numerze 8G0853651G zintergowany z osłoną 8G0653651H, jak znalazłem w Etce grill z literą G (bez osłony) stosowany był do pojazdów z klimą lub hakiem holowniczym, natomiast z literą H (ten sam co G tylko z osłoną) do pozostałych aut. Mój grill montowany jest w taki sposób, że podsuwany jest w górnej części (uchyty z gumkami), a następni w dolnej przykręcany na trzy uchwyty. Oczywiście górne uchwyty są popękane oraz pęknięta jest chromowana ramka grilla, więc chciałem go wymienić i już udało mi się znaleźć taki sam. Jednak, żeby silnik trochę lepiej "oddychał" chciałem również załatwić drugi grill bez osłony na lato i chciałem się zapytać czy podejdzie grill od "innych" B4 taki montowany na przykręcane uchwyty w górnej i dolnej części (6 przykręcanych uchwytów?)?
Dodam że osłony nie da się zdjąć do jest przytopiona w paru miejscach do grilla więc nie da się zrobić uniwersalnego letnio-zimowego grilla bo po kilku razach nie pójdzie już pewnie tej osłony założyć :)
A może ma ktoś w pyrlandii taki przykręcany grill do sprzedania lub żeby przymierzyć tylko czy pasuje, podjechałbym.??

[ Dodano: 2015-10-13, 20:42 ]
inny grill też pasuje, przymierzyłem dzięki uprzejmości Roman_S. Dzięki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl