Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 Avant B4] demontaż plastików na tynej klapie

ODPOWIEDZ
Filodendron
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 56
Rejestracja: 08 cze 2007, 21:45

[80 Avant B4] demontaż plastików na tynej klapie

Post autor: Filodendron » 29 cze 2007, 21:03

Kolejna prośba, otóż wymieniam wiązkę przewodów prowadzącą do świateł cofania (normalka w audi) i nie potrafię ściągnąć plastiku na tylnej klapie (ten który umożliwia dostęp do świateł już zdjąłem) tego który jest przy szybie, nie ma tam żadnych śrub i nie wiem za bardzo jak go ściągnąć (trzeba na coś przycisnąć, coś podważyć?). Czy zdjęcie tego plastiku ułatwi mi dostęp do wiązki? I druga sprawa. z tego co się orientuje to wiązka ta idzie do świateł (tych gdzie światła stop) - jak rozebrać te plastiki z lewej strony (tylny słupek), tak aby mieć łatwy dostęp do wiązki? Ewentualnie jakby ktoś mógł mi napisać jak sie zabrać do tego po kolei?
Ostatnio zmieniony 29 cze 2007, 22:25 przez Filodendron, łącznie zmieniany 1 raz.

Misiek_Stce
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 964
Rejestracja: 25 sty 2007, 00:42
Imię: Tomasz
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Post autor: Misiek_Stce » 29 cze 2007, 21:56

...jak chcez to napisz do mnie na gg to Ci wytlumacze ale jezeli Ci nie działają swiatełka te co są na klapie a bezpieczniki są oki ... to wes rozetnij tą gume na łączeniu klapy z budą przez ktora idą kable i one tam zawssze pękają... chyba kazdy ma to juz za sobą ;-) trzeba politowac i zakelic dobrze i bedą działały... zdjecie slupkow nic ci nieda bo tam one nieuszkadzają się... tylko w tych gumach. najbardziej to własnie w Avantach pada.... pisz na gg to postaram Ci sie jakos pomoc-wytłumaczyc jakbys niewiedział czegos.


PS jak stoisz z tyłu a niedziałają Ci swiatla cofania lub inne to najpierw rozetnij lewą gume... w niej sa te kabelki od cofania itp.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga