Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.0 ABK] Dziwne listwy na dole.

Zablokowany
lukaszgucio1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 26
Rejestracja: 01 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Wrocław

[B4 2.0 ABK] Dziwne listwy na dole.

Post autor: lukaszgucio1 » 29 gru 2014, 20:35

Witam,
Zakupiłem niedawno swoje B4. Nurtuje mnie jedno pytanie, mianowicie czy widoczne na zdjęciu gumowe dolne listwy bywały seryjnie montowane czy to jakiś dodatek po którymś z właścicieli? Generalnie furę łapie pod nimi rdza i jestem ciekaw czy to zabieg mający na celu szybkie jej ukrycie czy efekt zbierania się tam wody od ok 20 lat i odparzanie. Autko i tak musi się zobaczyć z lakiernikiem i załamany tą rdzą jakoś strasznie nie jestem bo ino nie zjadła jeszcze drzwi na wylot ot czysta ciekawość co to wisi na moich drzwiach.
P.S. nie widać żeby były jakoś przycinane, raczej pasują jak ulał stąd podejrzenie, że mogły być elementem wyposażenia. Sedan 94r. Obrazek

Awatar użytkownika
Rychu82
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 969
Rejestracja: 25 sty 2011, 09:18
Lokalizacja: J.G.

Post autor: Rychu82 » 29 gru 2014, 20:49

od 94 roku montowane są seryjnie (wsuwane na zaczepy)mozna je zdjac. ponizej tego roku raczej klejone z allegro. jak odchodzą na koncach to raczej ori wsuwane jak nie odchodza to klejone lub w baaardzo dobrym stanie

lukaszgucio1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 26
Rejestracja: 01 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lukaszgucio1 » 29 gru 2014, 22:46

odchodzą i na zaczepy więc wychodzi na to, że ori. Zabezpieczę i ogarnę te listwy żeby przylegały jak należy. Dzięki za odpowiedź!

Zablokowany

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl