Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3/B4] Jak pozbyć się anteny?

talka06
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 72
Rejestracja: 29 sty 2008, 19:45
Lokalizacja: okolice Nysy

Post autor: talka06 » 02 maja 2008, 07:34

kolego to polerka calego auta, przeciez nikomu polerka jeszcze nie zaszkodziła polecam ::) naprawde

Awatar użytkownika
Motostacja pl
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6966
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:03
Imię: Motostacja PL
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Motostacja pl » 02 maja 2008, 12:28

Polerkę już robiłem, ale to nie załatwia kwestii. Gdybym miał malować dwa tylnie błotniki to połaszczyłbym się już o malowanie tylniej klapy, bo mam ją lekko pogiętą, no a jak już malować cały tył, to i może tylnie drzwi do tego, bo a to tu rysa, a to tam. Jak już się maluje pół samochodu to tej drugiej połowy nie warto zostawiać. Dochodzimy więc do konsensusu - albo malować całe auto, albo wcale.

W sumie myślałem kiedyś nawet o pomalowaniu całego samochodu. Była by to kwestia około 2 tygodni w garażu i 500 złotych na materiały. Dałbym wtedy jej czarną perłę i na pewno wyglądałaby zajebiście. Ale byłoby to wszystko mało opłacalne.

talka06
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 72
Rejestracja: 29 sty 2008, 19:45
Lokalizacja: okolice Nysy

Post autor: talka06 » 02 maja 2008, 12:39

ale kto wie klape szczelic w kolorze poprawic ja i spoko ni malowałbym calego auta sensu brak

[ Dodano: 2008-05-02, 12:40 ]
cału prblem polega na tym ze zachciao ci sie maskowac antene i teraz za wszystko trzeba zaplacic a kwota moze byc spora pozdr i zycze dalszego kombinowania i glowkowania

Awatar użytkownika
Motostacja pl
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6966
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:03
Imię: Motostacja PL
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Motostacja pl » 02 maja 2008, 23:36

Obecnie wygląda to tak. Jasne że z bliska widać że coś tam było kąbinowane, ale już nawet z niewielkiej odległości cieżko to zauważyć. Moim zdaniem jest ok, znacznie lepiej jak z antenami. Autko przybrało niecobardziej agresywnego wyglądu po skasowaniu tych anten.

Obrazek

Awatar użytkownika
Włodek899
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 224
Rejestracja: 24 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Włodek899 » 04 maja 2008, 22:55

Labiel pisze: A po za tym nie za bardzo by to wyglądało gdyby dwa tylnie błotniki świeciły sie od nowego lakieru a pozostała część auta nie.
Kiedyś byłem u lakiernika i przyszedł gość odebrać Poldka z lakierowania drzwi.
Zrobił awanturę lakiernikowi, że robotę wykonał zbyt dokładnie. On chce sprzedać ten samochód a taki lakier jest za ładny. :mrgreen: Zażądał zmatowienia lakieru aby nie odróżniał się od reszty (dziadowskiego czytaj fabrycznego malowania) nadwozia.
Zaznaczam,że Poldek miał niecały 1 rok.
Jak więc widzisz istnieje alternatywa: pomalujesz błotniki, klapę tylną i lekko je zmatujesz.
Całość będzie wyglądała jednolicie... :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga