Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Cabrio B4] Jaki płyn do siłowników dachu

ODPOWIEDZ
JarO94wroc
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 51
Rejestracja: 07 kwie 2012, 21:28
Lokalizacja: Dolnyśląsk

[Cabrio B4] Jaki płyn do siłowników dachu

Post autor: JarO94wroc » 25 cze 2012, 16:47

Mam taki problem że poszła mi uszczelka w prawym siłowniku dachu i cieknie płyn przez co dach zamiast składać się ok.30 s składa się do 3 min. a czasem trzeba złożyć go ręcznie.Zamówiłem już siłownik w salonie ale teraz muszę jeszcze kupić płyn i nalać go do zbiorniczka tylko nie wiem gdzie on jest i jaki to powinien być płyn.Tak przynajmniej powiedział mi gość twierdzący że tak kiedyś miał i właśnie tak trzeba zrobić. Z góry dzięki za odp. :)

[ Dodano: 2012-06-27, 18:27 ]
Już wiem jaki to musi być płyn dla tych którzy nie wiedzą a chcieli by się dowiedzieć jest to płyn od wspomagania, a wlewa się go do zbiorniczka przy pompie która znajduje się gdzieś po prawej stronie w bagażniku jeszcze nie rozgryzłem w którym miejscu ale jak znajdę to napisze :)

kvasiir
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 12 wrz 2012, 02:55
Lokalizacja: London

Post autor: kvasiir » 21 wrz 2012, 11:27

wiatam.mam podobny problem.gdzie zamowiles silownik?bo ja na poczatek objezdzilem szroty i nieczego nie znalazlem.mam b4rke z 98go.dzieki z gory za podpowiedz.

JarO94wroc
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 51
Rejestracja: 07 kwie 2012, 21:28
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: JarO94wroc » 26 wrz 2012, 16:05

ja też szukałem używanego ale znalezienie go graniczy z cudem. Dla tego zamówiłem go w salonie AUDI we wrocławiu musiałem poczekać 2 tygodnie po czym przyszedł siłownik w salonie kosztuje 1130 zł ten który widać (górny) bo jest jeszcze drugi którego nie widać on kosztuje 1322,46 zł nie wiem z którego u ciebie ucieka płyn, u mnie płyn wyciekał z prawego górnego siłownika jego nr. katalogowy to 8G0 871 604 wymiana w serwisie kosztuje 700 zł, ja zrobiłem u swojego mechanika za 150 zł, pompa znajduje się z prawej strony na dole, żeby do niej się dostać trzeba wyciągnąć cały środek tapicerowany bagażnika, niestety wlew jest od spodu pompy.
Mam nadzieje że pomogłem :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl