Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Coupe 85 2.0 JS] pekła linka od mocowania maski

ODPOWIEDZ
active

[Coupe 85 2.0 JS] pekła linka od mocowania maski

Post autor: active » 23 paź 2007, 20:38

Witam mam takie pytanie czy orientuje sie ktoś czy by pasowała linka np od audi 100 ? albo czy można jakoś samemu to dosztukować ?

dziq111
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 49
Rejestracja: 05 maja 2007, 12:39
Lokalizacja: Bieruń woj. Slaskie

Post autor: dziq111 » 26 paź 2007, 17:17

a to nie lepiej zajechać do sklepu po oryginał??

active

Post autor: active » 26 paź 2007, 18:08

dziq111 pisze:a to nie lepiej zajechać do sklepu po oryginał??
nie ma u mnie w sklepach

leito1610
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 53
Rejestracja: 08 wrz 2007, 21:11

Post autor: leito1610 » 26 paź 2007, 18:09

z orginalem jest ciezko jesli pekla ci przy dzwigni otwierania to robisz w dzwigni dziurke wiertłem 2 mm przesadzasz i zakładasz na drut koncówke do zakonczana linek taka ze srubką jak od roweru i masz sprawe załatwiona pozatym drut ma zapas i koncówe zaciskowa która jest w takiej dziurce po lewej stronie maski przy mechanizmie otwierania , ale jesli pekla ci w połowie to idziesz do hipermarketu budowlanego kupujesz linke stalowa 1,5 mm i masz po klopocie tylko niezapomnij kupic koncówek do zarabiania ,jesli urwała sie linka i niemozesz otworzyc klapy to bierzesz dlugi srubokret.... i otwierasz :)

active

Post autor: active » 27 paź 2007, 02:23

no urwała sie w połowie maski trzyma tylko na jeden zatrzask i jest kawałek jej pociągnięty pod grillem takl tylko zeby złapać i pociągnąć zeby zatrzask puścił.. a apropo tej linki 1,5mm to nie bedzie problemu włożyć ją w rączke tą w kabinie ? potrzeba tam jakieś końcówki ?

leito1610
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 53
Rejestracja: 08 wrz 2007, 21:11

Post autor: leito1610 » 27 paź 2007, 11:37

active pisze:to nie bedzie problemu włożyć ją w rączke tą w kabinie
musisz kupic takie koncówki one wygladaja podobnie od tych w kostkach do połaczeń elektrycznych wymień najlepiej cała linke zrób poadnie ja mam tak u siebie i lecutko sie otwiera :) przeciagnij ja tylko tak jak idzie orginalnie

Awatar użytkownika
homer
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 392
Rejestracja: 29 mar 2007, 21:45
Lokalizacja: Sosnowiec Śląsk
Kontakt:

Post autor: homer » 28 paź 2007, 23:24

leito1610 pisze: niemozesz otworzyc klapy to bierzesz dlugi srubokret.... i otwierasz :)
proponowal bym jednak takie realcje na PW badz w inny sposob bo niewiadomo nigdy kto na forum siedzi <do bani> <mur> <nunczako> <nono>

active

Post autor: active » 29 paź 2007, 17:01

homer pisze:
leito1610 pisze: niemozesz otworzyc klapy to bierzesz dlugi srubokret.... i otwierasz :)
proponowal bym jednak takie realcje na PW badz w inny sposob bo niewiadomo nigdy kto na forum siedzi <do bani> <mur> <nunczako> <nono>
dlaczego ? dobrze napisał a co ty bys zrobił stał przed samochodem aż sie sama otworzy ??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga