Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b4 all] Problem z klapa ;/ pomocy :(

bartusgo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 439
Rejestracja: 12 sty 2013, 19:15
Lokalizacja: Giżycko

Post autor: bartusgo » 28 wrz 2013, 20:40

Kuba929rr widziałem :D wiec dodam komenta ze da rade :D

antoni
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 698
Rejestracja: 30 gru 2007, 13:31

Post autor: antoni » 29 wrz 2013, 12:32

Ja najeżdżam na jakieś terytorium tak, żeby można było wsadzić tam oczy( głowę i luknąć) co i jak. Następnie czymś w miarę sztywnym i długim odginam taki sprężysty pręt pchając go W KIERUNKU LINKI i bolec odskakuje. To samo z drugą stroną.
Zdaje mi się że nie jest obojętne od której strony się zaczyna. Popatrzę zaraz w swoje pamiętniki jak będę przy aucie i wymaluję o co mi tam chodzilo.------Oczywiście z kanału to jest miodzio- 5 sekund i odpSZtyknięte.

[ Dodano: 2013-09-29, 17:24 ]
Znalazłem zapis, że obowiązkowo otwieranie należy rozpoczynać od lewej strony a następnie prawy zatrzask. W obydwu zatrzaskach sprężynę pchamy (odciągamy) w kierunku ŚRODKA pojazdu.

Teraz jakie to ma znaczenie, sam nie wiem bo dawno tego nie robiłem. Albo taka konstrukcja mechanizmu że najpierw trzeba lewą stronę, albo ktoś przede mną coś rezał. Jakby nie było, w moim Audi maska się zatrzaskuje równomiernie i z takim przytłumionym i i eleganckim "strzyk". Nie ma tam jakiegoś szczawręknięcia dwóch talerzy o siebie, jak się to często słyszy w nowoczesnych autach.
Co do stron,która jest która, to ja zawsze przyjmuję zasadę, że jak jestem zwrócony przodem do kierunku jazdy to wtedy strona PASAŻERA jest zawsze PRAWĄ stroną .


Obrazek.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl