Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Cabrio 1.8 ADR] Wymiana dachu cabrio - regulacje

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mrc92ns
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 352
Rejestracja: 12 sie 2012, 12:37
Lokalizacja: kns

[Cabrio 1.8 ADR] Wymiana dachu cabrio - regulacje

Post autor: mrc92ns » 02 lip 2017, 12:23

Witam, wczoraj zakupiłem nowy dach manualny do swojego cabrioleta. Stary dach odkręciłem i założyłem nowy i mam problem z regulacją... nie mogę ustawić z prawej strony i mi z 1cm odstaje od pokrywy.
Dodatkowo pojawił się problem że gdy dach jest zamknięty świeci się kontrolka nie zamknięcia dachu i po przekręceniu zapłonu za każdym razem szyby idą w dół i nie można nimi sterować z przycisku na środku. Jak złożę dach i zamknę pokrywę kontrolka gaśnie i wszystko jest ok.
Na starym dachu wszystko działało jak należy.

Dodatkowo co do regulacji to mam takie widełki dystansujące 2 grube i 2 cienkie i nie wiem gdzie mają być bo przy zdejmowaniu starego dachu ich nie widziałem i mi wypadły.
Jest ==> A4 B6 Avant AWX
Ps: Bezpieczniki Audi 80 inne-f102/audi-80-b4-bezpiecznik-t60371.html

Awatar użytkownika
dyras
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 504
Rejestracja: 02 lis 2008, 15:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: dyras » 06 lip 2017, 20:08

Z tego co pamiętam to dach montowany jest po każdej stronie na dwie śruby do "podłogi" i jedną do grodzi. Te widełki to dystanse, które powinny się znaleźć między grodzią a ramą dachu. Jeśli zamontujesz dach bez nich i skręcisz dociśniesz go automatycznie do grodzi, przez co przesunie się do przodu i zatrzaski w ramie nad szybą nie będą chciały się zejść.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga