Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3] Zardzewiała ramka szyby

ODPOWIEDZ
skiba94suw
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 22
Rejestracja: 22 wrz 2018, 00:51

[B3] Zardzewiała ramka szyby

Post autor: skiba94suw » 09 gru 2018, 22:24

Witam
Mam z moim B3 taki problem, że rdza się zalęgła na ramce przedniej szyby, w prawym rogu górnym oraz delikatna na dole lewa połówka. Od tej rdzy pękła mi szyba i mam krechę ze 20 cm od rogu. Trzeba to ogarnąć tylko pytanie jak i u kogo?
Mogę zajechać do takiego np Nordglassa ale przerabiałem to już kiedyś w A4: "Jest rdza. Zabiera Pan do lakiernika czy mamy wyszlifować zamazać brunoxem 50 zł i będzie na dziś". Wybrałem zamazanie brunoxem ale w 80 mi trochę szkoda to tak robić, planuję zostawić sobie to auto na dłużej. Nie chcę takiej fuszery a wiem, że oni takich rzeczy nie robią typu lakierka/blacharka.
Mógłbym zrobić samemu wyciąć szybę i to wyszlifować, dać podkład, lakier itp. tylko że nie mam w Gdańsku gdzie obecnie mieszkam dostępu do garażu. A na dworze pogoda nie zachęca, pada deszcz poza tym w temp kilku stopni nic nie schnie. No i pozostaje problem wklejenia nowej szyby / dojazdu do warsztatu bez na klejenie. Opłaca się to ruszać samemu? Szukać miejsca?
Trzecia opcja to jakiś lakiernik który by to ogarnął najlepiej razem z szybą. Wie ktoś jakie to są koszty? jaki czas oczekiwania? Jaki czas roboty? Może ktoś jest w stanie polecić kogoś w okolicy trójmiasta?
Pomóżcie bo jestem trochę w kropce
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga