Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b3] zatrzaśnięte drzwi

ODPOWIEDZ
gozdi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 36
Rejestracja: 06 sty 2007, 12:27
Lokalizacja: Krasnystaw

[b3] zatrzaśnięte drzwi

Post autor: gozdi » 13 gru 2007, 18:54

witam mam problem tego typu: wczoraj gdy moja dziewczyna chciala wysiasc z samochodu od strony pasazera , nie mogla otworzyc drzwi musialem otworzyc od zewnetrznej strony, dzisiaj rozebralem drzwi linka wypadla ze swojego miejsca, wlozylem i zalozylem boczek pozniej zamknalem drzwi i tak koniec, :/ nie da sie otworzyc drzwi wcale od zewnatrz a nie wewnatrz, tak jakby zacial sie mechanizm ktory trzyma ten bolec, probowalem z zewnatrz kluczem otwierac i nic nie dalo rady. teraz moje pytanie brzmi jak moge te drzwi otworzyc??? czy bedzie trzeba demolowac caly boczek drzwi od wewnatrz co mysle ze nic nie pomoze bo wydaje mi sie ze trzeba szukac przyczyny wlasnie tam gdzie ten mechanizm trzyma bolec, koledzy podpowiadaja mi zeby od wewnatrz trzymajac klamke pchac "na chama" ale nie chce tego robic zeby nic nie uszkodzic, jak myslicie co moge zrobic???

Awatar użytkownika
krisiun1
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 999
Rejestracja: 17 lip 2007, 10:28
Lokalizacja: Iłowo

Post autor: krisiun1 » 13 gru 2007, 21:57

Może wymyślisz coś lepszego.U mnie wszystkie inne metody zawiodły.

viewtopic.php?t=9777

Awatar użytkownika
Ezumaru
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 760
Rejestracja: 30 mar 2007, 22:39
Lokalizacja: Silesia

Post autor: Ezumaru » 13 gru 2007, 22:26

Wygląda na to że jedyne co możesz zrobić to wyciąć w boczku dziurę i otworzyć dzwi od wewnątrz lub liczyć na cud że same się jakoś naprawią...są znane przypadki że jak coś poleży sobie w spokoju to się naprawi samo,miałem tak raz ;-)
Szczęścia i powodzenia.Pozdrawiam :mrgreen:

gozdi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 36
Rejestracja: 06 sty 2007, 12:27
Lokalizacja: Krasnystaw

Post autor: gozdi » 15 gru 2007, 17:19

no na szczescie sie udalo :) ale w drastyczny sposob, zdjalem tylne drzwi i obicialem ten "jopek" metalowy ktory trzymal zamek, i udalo sie musialem dorabiac ten "jopek" no ale sposob bardzo dobry. a calaprzyczyna bylo tego ze linka ktora wczesniej wyslizgla sie z klamki wenetrznej, byla za krotka i nie cofala do konca w zamku uchwytu, i nie potrzebnie kupowalem na szrocie zamek i linke a wystarczylo obciac troche koszulke. no ale udalo sie bez rozcinania tapicerki bocznej :) pozdrawiam;;;;;;

Awatar użytkownika
krisiun1
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 999
Rejestracja: 17 lip 2007, 10:28
Lokalizacja: Iłowo

Post autor: krisiun1 » 15 gru 2007, 19:05

Też tak chciałem do tego podejść ale szczelina na dojście jest niewielka a większe zadrapania blach i po ocynku.Boczek na szrocie 40zł

Pozdrawiam

gozdi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 36
Rejestracja: 06 sty 2007, 12:27
Lokalizacja: Krasnystaw

Post autor: gozdi » 17 gru 2007, 08:22

no mi sie udalo bez wiekszych zadrapankilka malych rysek, brzeszczot wszedl bez problemu.:) polecam ten sposob, troche sie trzeba pobawic ale skuteczne... pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga