Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 all] Zderzak przedni b4-zaczepy

ODPOWIEDZ
coach
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 8
Rejestracja: 22 gru 2008, 17:59

[B4 all] Zderzak przedni b4-zaczepy

Post autor: coach » 19 sty 2009, 15:22

Witam mam pewien problem mam pękniety przedni zderzak w swojej b4.Odczepiłem plastiki od nadkola i zajrzałęm do środka był tam taki zaczep biały wmontowany do zderzaka,a z wewnętrznej strony bolec który przytrzymuje to wszystko.
nie chce wyłamać zatrzaskó wię prosze o poradę jak bezpiecznie zdjąć zderzak może podsuniecie jakiś schemat albo powiedzcie gdzie są zaczepy wszystkie,z góry dziekuję za pomoc.
Do modów nie wiedziałem gdzie ten temat umieścić więc tutaj postanowiłem w razie czego prosze o przeniesienie w odpowiednie miejsce.

Proszę nie zapominać o tagach w nazwach tematów.
moderator
Ostatnio zmieniony 19 sty 2009, 16:42 przez coach, łącznie zmieniany 1 raz.
Były wcześniej 3 sztuki turbo klekotów teraz czas na cisze czyli benzyna 2.8:) bez smrodu gazu:)

WOJTEK26
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4041
Rejestracja: 01 lut 2007, 08:15
Lokalizacja: Jelenia G

Post autor: WOJTEK26 » 19 sty 2009, 16:09

Z przodu trzymaja go sruby, po wyjęciu kratek jak zajrzyj do góry to zobaczysz otwory w którys sa sruby na imbus chyba 8. Po wykreceniu tych srub i wyjeciu odczepiasz boki i zderzak schodzi.

coach
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 8
Rejestracja: 22 gru 2008, 17:59

Post autor: coach » 19 sty 2009, 17:22

Jutro się za to zabiorę ;-)

[ Dodano: 2009-01-20, 15:11 ]
Witam kolejny raz zabrałem sie za to dzisiaj i nie skończyłem.
Zastanawia mnie jedno czy takie białe plastiki są przyczepione razem ze zderzakiem są one po bokach po obydwu stronach no i czy musowo odkcać 1 śrubę która jest pod reflektorem narazie zabrałem sie za stronę od kierowcy.
Bolec który trzyma ta kwadratową białą kostkę napewno nie jest ze zderzakiem więc co zrobić z ta kostką bo strasznie trzyma coś po rogach górnych i nie wiem co ?
Były wcześniej 3 sztuki turbo klekotów teraz czas na cisze czyli benzyna 2.8:) bez smrodu gazu:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga