Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1Z Avant] Tylne zaciski

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
antares2000
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 210
Rejestracja: 17 sty 2011, 13:07
Imię: Wiesław
Lokalizacja: Brzeg

[B4 1Z Avant] Tylne zaciski

Post autor: antares2000 » 16 maja 2020, 03:50

Witajcie.
Piszę tutaj bo na ogólnym nikt nie odpowiada a już kilkakrotnie prosiłem o info i nic :-(
Dlatego postanowiłem Was drodzy VIP'owicze poprosić o pomoc. Mianowicie chciałbym poddać regeneracji tylne zaciski i szukam firmy, która by mi to ogarnęła. Prośba do was, czy moglibyście polecić jakąś sprawdzoną firmę? Nie chce mi się wierzyć, że nikt tego nie robił albo że wszyscy sami regenerowali zaciski. Ja mam na myśli full regeneracje - wymiana bebechów na nowe wraz z piaskowaniem i malowaniem.

Dodam, że temat jest dla mnie dość pilny.

Pozdrawiam wszystkich VIP'ów

p.s. do moderatorów i adminów - prośba o nie przerzucanie mojego postu do działu Polecam/Odradzam lub Poszukiwany/Poszukiwana, bo tam prawie nikt nie zagląda i próżno oczekiwać stamtąd pomocy.

Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11726
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Re: [B4 1Z Avant] Tylne zaciski

Post autor: Pieterb » 16 maja 2020, 18:27

antares2000 niestety większość zapewne robi to samemu, a Ci co dają jakimś firmom/mechanikom to się tym nie chwalą bo albo ich tu nie ma albo uznali że nie ma się czym chwalić. A większość działa bez zarzutów przez te 25 lat tak jak moje więc jak jeszcze nic nie robiłem, nawet uszczelnienia mam jeszcze ori są nie zniszczone o dziwo.
Wiem i pamiętam że jeden z użytkowników brał/kupował zaciski po regeneracji od jednego z użytkowników allegro i z tego co pamiętam że nie narzekał. A inny gdzie gdzieś tam oddawał do firmy to narzekał bo zaciski ciekły.
WRC is for boys.
Group B was for men.

Awatar użytkownika
Krzysiek 84
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 5440
Rejestracja: 03 cze 2010, 23:36
Imię: Krzysiek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Olecko

Re: [B4 1Z Avant] Tylne zaciski

Post autor: Krzysiek 84 » 16 maja 2020, 21:59

W większości każdy sam regeneruje , szczypce do pierścienia kosztują około 50 zł , a resztę można samemu zrobić. Wszystkie akcesoria do zacisków masz na : https://zaciski.com/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hamulce tarczowe, bębnowe.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga