Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Citroen C5 zwykły szaraczek :)

Prezentacja w/w różnych, innych samochodów.
Dzimi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2012, 13:40

Citroen C5 zwykły szaraczek :)

Post autor: Dzimi » 05 sty 2012, 14:51

Witam serdecznie, na dzień dzisiejszy mam wam do pokazania moje auto Citroena C5 :)

Autko z 2001r. zarejestrowane w 2002r.

Citroen jak to Citroen
- zawieszenie hydro-pneumatyczne
- klimatronik
- abs
- wspomaganie kierownicy
- szyby wszystkie elektryczne plus lustereczka
w sumie więcej nie patrzyłem :)
- i jeszcze szybki ma wszystkie przyciemnione oprócz czołowej

a no i może niektórzy wiedzą a może nie, jedno z niewielu aut które ma system ręcznego hamulca na przednie koła :mrgreen: <rotfl>

plany ? na obecną chwilę nie mam planów, plany to mieć audi :)ale na razie jest citroen i nie narzekam na niego, silniczek to zwykły HDi 110 konny więc daje radę ruszyć to auto z miejsca :)

tak to wygląda autko na obecną chwilę :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Plany ??

- "drewno" okleić folią karbonopodobną w kolorze takim grafitowym, tak samo kilka elementów z zewnątrz
- alufelgi jak się uda :) - chociaż mam borbety 9x16 z tym rozstawem, ale nie pasują na zaciski z przodu przy ET 15 i trzeba byłoby dawać dystans :)

Pozdrawiam i proszę o oceny :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Baraccus
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 123
Rejestracja: 23 lis 2009, 18:02
Lokalizacja: Rybno

Post autor: Baraccus » 05 sty 2012, 15:02

powiem tak... sprzedaj to :-D

kup porzadna 80 i gwarantuje ci ze bedziesz zadowolony ze z 'nowego' przesiadles sie na stary :mrgreen:

AAH <quattro> klimatronik elektryka rocznik 93-94 i nic wiecej Ci do szczescia nie bedzie potrzeba

no moze sekwencji jesli duzo jezdzisz ;)

powodzonka ;-)
Audi 80 b3 1989r. sedan 1.8 Pb+LPG > sprzedane
Audi 80 b4 1992r. sedan 2.6 Pb+LPG > ujeżdżam
Moja BeCzwóreczka
Obrazek
na zimówkach, na lato szykują się 17:D

Awatar użytkownika
SebastianCOOO
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 134
Rejestracja: 27 lis 2011, 12:57
Lokalizacja: Kowale

Post autor: SebastianCOOO » 05 sty 2012, 15:04

Fajna cytrynka <ok>
AUDI- Absolutne Upojenie Doskonałością Ideału

Dzimi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2012, 13:40

Post autor: Dzimi » 05 sty 2012, 15:07

dla tego też się zarejestrowałem na tym forum by prześledzić trochę tematów na temat cupejki :) a sekwencja u mnie będzie na 100% bo potrafię zrobić do 50tkm w roku jak trzeba :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Baraccus
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 123
Rejestracja: 23 lis 2009, 18:02
Lokalizacja: Rybno

Post autor: Baraccus » 05 sty 2012, 15:09

przesiadka z kombi na coupe? troche dziwne... ale co tam coupe dobra buda <ok>
Audi 80 b3 1989r. sedan 1.8 Pb+LPG > sprzedane
Audi 80 b4 1992r. sedan 2.6 Pb+LPG > ujeżdżam
Moja BeCzwóreczka
Obrazek
na zimówkach, na lato szykują się 17:D

Dzimi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2012, 13:40

Post autor: Dzimi » 05 sty 2012, 15:14

a wiesz czemu ? bo ja nie mam rodziny, nie mam dzieci, nie mam żony i żyję sam :) młody jestem i albo coupe albo kombi, mam takie wymagania, i takie tam pojedyńcze przypadki, np. audi 200 w sedanie też :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Baraccus
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 123
Rejestracja: 23 lis 2009, 18:02
Lokalizacja: Rybno

Post autor: Baraccus » 05 sty 2012, 15:24

to ja tez bym wybral coupe :-) w sumie mialem tez w planach dwu drzwiowe cudo ale no coz nie trafilo sie i poniekad bylem zmuszony albo sedan albo rower wiec jest sedanik, ale tez nie ma co narzekac :)

<piwo>
Audi 80 b3 1989r. sedan 1.8 Pb+LPG > sprzedane
Audi 80 b4 1992r. sedan 2.6 Pb+LPG > ujeżdżam
Moja BeCzwóreczka
Obrazek
na zimówkach, na lato szykują się 17:D

Dzimi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2012, 13:40

Post autor: Dzimi » 05 sty 2012, 15:30

przyznam, że audi jest ładne :) ale ja mam możliwość sprowadzania aut z zagranicy, a jak bym miał kupować audi to w PL bo nie płaci się podatku od pojemności a jest ten podatek olbrzymi, a szukając w PL można nabawić się siwych włosów :/
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Lucazzz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2239
Rejestracja: 11 maja 2009, 17:35
Lokalizacja: Kraków/ WSW

Post autor: Lucazzz » 05 sty 2012, 21:43

dobra ostatnia fotka.... <ok>

Hydraulika, taki air ride w wydaniu Slow Motion <ok>
Było: B4 ABK Avant- Pozostało tylko wsponienie...
Jest: A4 B5 AFN Avant- rodzą sie pomysły

enussss
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 128
Rejestracja: 18 lut 2011, 20:47

Post autor: enussss » 05 sty 2012, 21:46

Loo matko, nie rob nic, sprzedaj, wizualnie brzydki, srodek plastikowy ;x wiadomo sa gusta i gusciki, ale zapewniam ci ze z b4 bedziesz bardziej zadowolony niz z tego;x

Dzimi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2012, 13:40

Post autor: Dzimi » 05 sty 2012, 22:57

zobaczymy, do tego bym sprzedał musi minąć pół roku bym nie odprowadził podatku od dochodu, a więc zostało mi jakieś jeszcze 3.5 miesiąca :roll: ale weź teraz znajdź audi w porządnym stanie, ciężko jest a będę chciał przeznaczyć na to koło 8 tys PLN no może trochę więcej

Apropo co do plastikowego środka, to się wam zdaje, owszem niektóre elementy są plastikowe ale niektóre są lekko gumowe, fakt są gusta i guściki, bo Citroenem C5 nie pogardzę ale tym po liftingu z szerokimi lampami z przodu
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kamuś
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 359
Rejestracja: 19 maja 2011, 14:00
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Kamuś » 05 sty 2012, 23:27

Mnie się to nigdy nie widziało, choćby tylko dlatego, że to Citroen.

Dzimi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2012, 13:40

Post autor: Dzimi » 05 sty 2012, 23:51

mnie denerwuje właśnie często takie gadanie, że to Citroen, ten kto nie spróbował to niech się nie wypowiada :) bo taka jest prawda, że jak dbasz tak masz, ludzie nie umieją dbać w Polsce o francuzy i tyle a niezawodność niemieckich marek z tego rocznika jak mój citroen jest tragiczna, więcej przeleci moja cytryna niż te Passaty itp. owszem że ma to wygląd ale co z tego skoro ni jak się sprawdza w życiu, ogólnie widzę czemu Polacy mają takie a nie inne zdanie o francuzach, bo w PL nie ukrywajmy ludzie robią zazwyczaj to co się da na swoją rękę albo najtańszym kosztem a potem wychodzą buble z renówkami, Citroenami i wszystkim innym na F, na tym trzeba zjeść zęby, żeby umieć coś zrobić :)

I proszę wybaczyć moje uniesienie, ale dzisiaj jestem przewrażliwiony, aczkolwiek będę bronił dobrego imienia Cytryny :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kamuś
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 359
Rejestracja: 19 maja 2011, 14:00
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Kamuś » 06 sty 2012, 01:45

Dzimi pisze:mnie denerwuje właśnie często takie gadanie, że to Citroen, ten kto nie spróbował to niech się nie wypowiada :) bo taka jest prawda, że jak dbasz tak masz, ludzie nie umieją dbać w Polsce o francuzy i tyle a niezawodność niemieckich marek z tego rocznika jak mój citroen jest tragiczna, więcej przeleci moja cytryna niż te Passaty itp. owszem że ma to wygląd ale co z tego skoro ni jak się sprawdza w życiu, ogólnie widzę czemu Polacy mają takie a nie inne zdanie o francuzach, bo w PL nie ukrywajmy ludzie robią zazwyczaj to co się da na swoją rękę albo najtańszym kosztem a potem wychodzą buble z renówkami, Citroenami i wszystkim innym na F, na tym trzeba zjeść zęby, żeby umieć coś zrobić :)

I proszę wybaczyć moje uniesienie, ale dzisiaj jestem przewrażliwiony, aczkolwiek będę bronił dobrego imienia Cytryny :)
Tu masz racje, bo Paski czy A4 wcale nie należą już do tych poczciwych, niezawodnych samochodów, a pomimo to ludzie je kupują, jescze wierząc w to, że 10 letni diesel ma przejechane 180tys. <lol>
Mi nie chodziło o utarte stereotypy, lecz o mój gust. Nie podobają mi się absolutni citroeny. Jedyny który mi się kiedyś podobał, to była Xantia ;-)

Dzimi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2012, 13:40

Post autor: Dzimi » 06 sty 2012, 02:07

no to wybacz, źle to odebrałem, wielu osobom utarłem nosa, pokazując przebieg w mojej cytrynie, która ma 300 000 km i wielce nie dowierzanie, że to jeszcze jeździ, taka prawda, że jak się chce to i auto przeleci bardzo dużo. byłem świadkiem pewnego razu jak w Audi A3 z 2008 roku wskakiwało na licznik 389 000 km :) ale to już był chyba 2 albo 3 silnik z kolei bo to te nowe TDI a co do tych audi czy pasków jak mówisz, wielu ludzi nie daje się nabierać, ale chce się nabierać na to, że auto ma mały przebieg i myślą że jest git, a potem właśnie mówią że francuz gówno itp.

Mi osobiście podobają się audi, jak i są modele Citroena, Peugota, BMW i takie tam, ale staram się patrzeć na to ile będą działać i jak są awaryjne, ale od dwóch lat jestem nauczony, kupowanie części używanych tylko, bo to się opłaca i długo się pojeździ :)
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inna marka np: Vw, Opel, Toyota, Skoda itd.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga