Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B2 90/4000s] deska rozdzielcza

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zimektm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 69
Rejestracja: 30 mar 2007, 13:59
Lokalizacja: Szczucin

[B2 90/4000s] deska rozdzielcza

Post autor: zimektm » 21 mar 2008, 13:07

"Wydarłem" deskę rozdzielcza z audisi po to aby dojść do tego gdzie podłączyć kabel W od alternatora pod obrotomierz ,gdy ją wyciągnąłem zwątpiłem :-> , dlatego proszę o pomoc gdzie ten kabel podpiąć ? Mam jeszcze kilka pytań: do czego służą kontrolki "OXS" ,żółta strzałka i jeszcze jedna kontrolka pokazana na zdjęciu. Do czego służy kabel oznaczony na wtyczce szerszej[12 styków, kolor wtyczki czarny] numerem 6- u mnie kabel koloru białego- jest ucięty i nie widać jego dalszej części. :-?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
jmm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2456
Rejestracja: 22 lis 2006, 21:07
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: jmm » 21 mar 2008, 14:08

Ta którą oznaczyłes "??" to jest kontrolka niedomagania silnika. Zapala się gdy jest coś nie tak z układem wtryskowym etc i gdy w pamięci komputera są błędy.
OXS z kolej oznacza, że Twoje autko jeździło w Kaliforni i miało jakiś dodatkowy układ oczyszczania spalin.
A zadaniem strzałki jest sugerowanie zmiany biegu na wyzszy, po przekroczeniu określonych obrotów silnika zapala się i informuję, że można już wrzucić wyzszy bieg.

Niestety ty masz rzeźnie pod maską, więc cięzko będzie to przywrócic do oryginału - proponowałbym od zmiany silnika na 2.3 10V NG, bo taki tam siedział ;-)

Awatar użytkownika
zimektm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 69
Rejestracja: 30 mar 2007, 13:59
Lokalizacja: Szczucin

Post autor: zimektm » 21 mar 2008, 15:39

Wiem że kabel od obrotomierza jest podciągnięty pod skrzynkę z bezpiecznikami ale nie jestem w stanie go zlokalizować, jak ten kabel odnaleźć :?:

[ Dodano: 2008-03-24, 09:57 ]
jmm pisze: A zadaniem strzałki jest sugerowanie zmiany biegu na wyzszy, po przekroczeniu określonych obrotów silnika zapala się i informuję, że można już wrzucić wyzszy bieg.
a nie wiesz czy ta strzłka załącza się na podstawie wskazań obrotomierza czy idze osobny kabel od silnika ??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga