Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Cabrio 1.9 TDi ] Problem z naprawą PILNE !!!

ODPOWIEDZ
JarO94wroc
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 51
Rejestracja: 07 kwie 2012, 21:28
Lokalizacja: Dolnyśląsk

[Cabrio 1.9 TDi ] Problem z naprawą PILNE !!!

Post autor: JarO94wroc » 26 lip 2013, 23:14

Witam,

mam problem mianowicie jakiś czas temu miałem lekkiego dzwona skutki tego wypadku usuwam do tej pory, początkowo chciałem auto zrobić sam w garażu wraz z ojcem niestety ponieważ nie dało rady zrobić komory do lakierowania w garażu postanowiłem auto oddać blacharzowi lecz zanim to zrobiłem najpierw je rozebrałem cały przód i teraz do sedna problem jest taki że nie do końca pamiętam gdzie co i jak było podłączone blacharz mówił że gdyby on to rozbierał to by wiedział co gdzie i jak ale teraz to nie chce czegoś źle zrobić, miałem zdjęcia na telefonie ale niestety zgubiłem kartę pamięci i tu mam prośbę do Was.
Czy ktoś kto ma 80-tkę najlepiej 1.9 TDi a już w ogóle bosko jeśli w cabrio mógł by mi wysłać zdjęcia komory silnika co gdzie jest podłączone lub jeśli jest z wrocławia to jakoś się umówić żebym mógł podjechać i zrobić te zdjęcia.

Z góry dzięki za pomoc :)

P.S.
Jeśli ktoś by miał sprzedać kierownice powietrza do cabrio do 1.9 TDi (ja mam AHU silnik) rygle do maski lub osłonki te czarne za lampami to równierz prosiłbym o kontakt :D
QUATTRO napęd bogów :)
DIESEL engine it's not a crime :D

Awatar użytkownika
audki
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 563
Rejestracja: 24 gru 2010, 10:03
Lokalizacja: Cz-wa

Post autor: audki » 27 lip 2013, 03:57

Napisz kolego jakie dokładnie zdjęcia chcesz bo mam audi cabrio w 1,9 TDI to zrobię i ci wyśle co będziesz chciał.

elbula
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 621
Rejestracja: 12 lis 2012, 23:22
Lokalizacja: prochowice

Post autor: elbula » 27 lip 2013, 08:27

ja mam sedana 19 tdi i chyba wszystko jest tak samo jak w cabrio ,napisz podjade jak co nawet jak ci trzeba to zderzak sciągniemy u mnie i se fotki porobisz

JarO94wroc
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 51
Rejestracja: 07 kwie 2012, 21:28
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: JarO94wroc » 27 lip 2013, 13:55

Potrzebuje zdjęć podłączenia przy zbiorniczku wyrównawczym płynu od wspomagania (to chyba od wentylatora) było by też miło jak by dało radę zrobić zdjęcia pasa przedniego od tyłu tych wszystkich zasłonek i zaślepek bo nie wiem czy mam kompletne a tak będę miał porównanie :D dzięki panowie za pomoc bardzo doceniam, mam nadzieje że zdjęcia starczą ale jeśli nie to się odezwę jeszcze naprawdę bardzo dziękuję za pomoc i gotowość :) :) :)

mój e-mail: jstolarek94@gmail.com

Jeszcze raz dzięki za pomoc :)
QUATTRO napęd bogów :)
DIESEL engine it's not a crime :D

elbula
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 621
Rejestracja: 12 lis 2012, 23:22
Lokalizacja: prochowice

Post autor: elbula » 27 lip 2013, 14:23

no dawaj zanka jak co to pdjade

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga