Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4/ABK/Coupe] Schemat przedniego zawieszenia ABK

ODPOWIEDZ
bumier1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 26
Rejestracja: 22 sty 2008, 19:10
Lokalizacja: Łęczna

[B4/ABK/Coupe] Schemat przedniego zawieszenia ABK

Post autor: bumier1 » 01 kwie 2008, 02:06

Witam : Po wymianie w warsztacje samochodowym przedniego zawieszenia ( całego ) coś mi tak jak by skrzypi ociera , muszę sie wsiąść sam za to i zobaczyć co to może być. Nie ukrywam ze nie robiłem tego nigdy i przydał by mi się jakiś schemacik co z czym jest połączone i na jakie śrubki .

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 01 kwie 2008, 08:18

Sprawdz poduszke pod kolumna mcpersona, jesli jest to takie gumowe czeszczenie to nie moze byc nic innego jak własnie ta poduszka.

magu
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 49
Rejestracja: 26 mar 2008, 08:23
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: magu » 01 kwie 2008, 08:38

Jeżeli dopiero wymieniałeś zawieszenie to raczej nie ma co grzebać, no chyba że twój mechanik z jednego kompletu zrobił dwa :mrgreen: .
Trzeszczeć może wiele elementów, niekoniecznie tylko poducha. U mnie dla przykładu, przy przejeżdżaniu przez progi, trzeszczały gumy mocowania stabilizatora. Proponuję, zacznij od potraktowania wszystkich gum zawieszenia olejem silikonowym. Taki olej zapobiega jej twarnieniu. Można je dostać w "szpraju"w większości hipersupermarketów. Jeżeli to nie pomoże, to wtedy można szukać głębiej.
Pozdrawiam

bumier1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 26
Rejestracja: 22 sty 2008, 19:10
Lokalizacja: Łęczna

Post autor: bumier1 » 01 kwie 2008, 11:44

Witam : przed zastosowaniem tego oleju muszę na kanał niechać i zobaczyć co on tam powymieniał. W dzisiejszych czasach nikomu nie wolno ufać a tym bardziej warsztatom, zamiast montować to sprzedają ci części i auto rzekomo jest naprawione a faktycznie jeszcze bardziej ci go rozgracą .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga