Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B4 2.3 NG] Elektryczne szyby pomocy!!

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szczep
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 25
Rejestracja: 08 mar 2009, 22:35
Lokalizacja: Szczecin

[80 B4 2.3 NG] Elektryczne szyby pomocy!!

Post autor: szczep » 10 mar 2009, 12:24

Witam panowie! otóż zakupiłem komplecik drzwi pod elektrykę. Mój problem jest taki iż nie posiadam wiązki lub przekaźników do tego aby to podłaczyć. Mój samochodzik posiada standardowe manualne 4 szyby

Pytanie 1 da się to zrobić bez przekaźnika??

Pytanie 2 szukałem wiązki gdziekolwiek na allegro, tutaj w opcji sprzedam itp nigdzie nie mogę tego dostać. czy można bez problemu taką wiązkę stworzyć?ewentualnie gdzie ją dostać ? i dolutować do poucinanych kabelków w drzwiach?

Pytanie 3 czy może Ma ktoś na sprzedaż taki komplecik dziki któremu to wszystko podłacze ?
Ewentualnie czy znajdzie się osoba w okolicy Szczecina która służyła by dobrą radą i pomocą??
Jeżeli coś nie tak napisałem na forum bądź coś niezgodnie z regulaminem przepraszam,
to mój pierwszy post :->

[ Dodano: 2009-03-10, 14:51 ]
Panowie doszukałem się informacji o przekaźniku 343 numer 441959257C i oznaczenie 79FA402 czy wystarczy posiadac ten przekaźnik,sterownik i do niego podłaczyć te wszystkie kable z drzwi ?. co potem ?? czy ten owy przekaźnik podłącza się w jakieś specjalne miejsce pod deską rozdzielczą?/

topgear68

Post autor: topgear68 » 10 mar 2009, 20:50

https://audi80.pl/b3-b4-rezanie-elek ... vt9603.htm przeczytaj sobie to ;-)

pytaj na allegro gosci co maja audi na czesci, ja tak znalazlem orginalna wiazke, przekaznik tez jest potrzebny jego nr 343, ja tez jestem na etapie montazu elektryki ale ja juz tylko czekam na przekaznik i wtedy bede sie bawil w podlaczanie

Awatar użytkownika
szczep
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 25
Rejestracja: 08 mar 2009, 22:35
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: szczep » 10 mar 2009, 21:14

Dzięki kolego mam nadzieję, że sie pochwalisz swoim dziełem ;)jeeli możesz zrób troszkę fotek do tego. Ja sie udam na szrot w poszukiwaniu tego przekaźnika może i wiązka będzie.
schemacik instalacji już mam. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lusterka, szyby, szyberdach.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga