Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 ABT 2,0] Drżenie kierownicy...

ODPOWIEDZ
tomasz1367
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 55
Rejestracja: 29 mar 2009, 11:25

[B4 ABT 2,0] Drżenie kierownicy...

Post autor: tomasz1367 » 07 paź 2009, 16:56

Witam panowie czy łącznik stabilizatora może mieć wpływ na drgania kierownicy? Dodam że koła są wywarzone luzów nie widać nigdzie,tarcze ok a trzęsie kierą tak od 80km do 110km. Jakieś pół roku temu miałem podobnie i po wyważeniu kółek wszystko było ok a teraz nie, a morze to wina gumolajzy bo teraz wywarzałem u innego niż ostatnio.

Awatar użytkownika
tomek1982
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1527
Rejestracja: 09 maja 2008, 11:45
Lokalizacja: Marki

Post autor: tomek1982 » 07 paź 2009, 17:48

bardzo mozliwe że przyczyną może być kiepska wyważarka ja u siebie miałem to samo w zakresie predkosci 100/110 km/h wyważane byly w 2 wulkanizacjach i nic nie pomogło.
W końcu pojechałem do kolejnego wulkanizatora ktorego polecił mi kolega i pieknie cacy drgania nie ma zdaza sie ze po zdieciu kół z przodu pod tarcze hamulcową mogl dostac sie kawalek rdzy i tez bedzie podobny efekt
A co do wyważania to wiadomo maja te sprzety w wiekszosci uzywane z zachodu ktore sa juz zajechane i nei zawsze dokladnie wyważą

Awatar użytkownika
Tomiko9
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:57
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Tomiko9 » 07 paź 2009, 17:52

Witaj Kolego,nie,łącznik stabilizatora,tak jak i on (stabilizator) sam odpowiadają stabilności auta pod czas skrętu,czy jak się mówi wejścia w zakręt,więc sprawdz tulejki na wachaczach (bo mi też właśnie trzęsie po wyżej 90-km/h z ich powodu,bo wszystko inne wymieniłem i ustawiłem,a je nie ruszałem),możesz też już mieć walniętą gałkę na wachaczu lub końcówkę drążka kierowniczego,to najczęstrze przyczyny tych naszych problemików ;-)
Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Maglownice, końcówki drążków, geometria.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga