Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3 1.8 NE/JV] Wymieniona maglownica, wysunięta kierownica.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wilku94
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2014, 13:51
Lokalizacja: Końskie

[B3 1.8 NE/JV] Wymieniona maglownica, wysunięta kierownica.

Post autor: Wilku94 » 17 sie 2014, 13:24

Witam. Jestem tu nowy, szukałem na forum problemu który mnie dotyczy, lecz nie mogłem nic znaleźć na ten temat, więc założyłem nowy.

Otóż w mojej audicy, poszła maglownica (poszła guma - przez co kierownica ciężko się kręciła). Mój kolega miał audi z tego samego roku 87' tylko że z silnikiem 1.6 i szedł na złom. Więc dał mi ją, żebym pozamieniał części które przydadzą się do mojej niuni ^^. Jako pierwsze wymieniłem maglownice, autem od razu się inaczej prowadziło :). Ale oczywiście szkopuł był taki, że kierownica wysunęła mi się, przez co na zakrętach nie odbijają mi kierunki, co jest trochę irytujące podczas jazdy, ponieważ muszę odbijać kierunek ręcznie. :-|. Dodam jeszcze że auto jest bez wspomagania kierownicy :P

Ktoś wie jak rozwiązać problem ? Jak tak to z góry dziękuję. Wstawiam tutaj zdjęcie jak to mniej więcej wygląda

Obrazek

Jak co do internetu mam dostęp tylko na weekend. <piwo>

Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11727
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Pieterb » 17 sie 2014, 14:25

Wilku94, a dobrze ją umieściłeś na frezie znaczy czy weszła do końca, Niestety nie mam fotki by Ci zaznaczyć o co mi chodzi.
Jak masz fotkę z pod półki to zapodaj to Ci zaznaczę bo tez tak kiedyś miałem a okazało się że nie była do końca włożona.
WRC is for boys.
Group B was for men.

Awatar użytkownika
Wilku94
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2014, 13:51
Lokalizacja: Końskie

Post autor: Wilku94 » 17 sie 2014, 18:38

Dzięki za odpowiedź. Za tydzień w weekend będę robił autko, więc nawet wrzucę zdjęcie, żeby pomóc innym użytkownikom :) . W każdym bądź razie bardzo możliwe jest, że nie jest do końca wsadzona.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Maglownice, końcówki drążków, geometria.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga