Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Romet Chart - dążenie do ideału :)

Prezentacja w/w.
Awatar użytkownika
McCoob
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 391
Rejestracja: 10 cze 2009, 15:57

Romet Chart - dążenie do ideału :)

Post autor: McCoob » 05 wrz 2009, 13:42

Witam,
miałem dużo motorów, jednak opiszę ten, przy którym siedzę obecnie i w którego wsadziłem już kupę kasy, czasu i duuuuuużo serca :)

Jak kiedyś wspominałem, jestem moderatorem na forum o motorowerach. Tam też mogłem obserwować poczynania moich kolegów: Slawek90, Zazikupl i Szygła. Łączy ich jedno - restaurują Charty. Znają ich całą historię i różne ciekawostki. Ostatnimi czasy Sławek zrobił Charta 211 - wersja z aluminiowymi kołami a drugi jego Chart jest... nowy. Każda śrubka, każda część w silniku jest nowa... Stoi teraz u niego w pokoju... Szczygieł skończył swojego pięknego 210 a teraz robi 211, z różnymi smaczkami, np. z białymi błotnikami... Zazdrościłem im tej roboty... Zacząłem szukać Charta.

Było mi wszystko jedno w jakim jest stanie. Dałem ogłoszenie do gazety i po kilku dniach dostałem jednego sms'a... Umówiłem się z gościem, obejżałem, kupiłem. Stan - padaczka... Nawet nie jeździł, ale to dla mnie nie była przeszkoda, gdyż miałem silnk drugi w domu... Tak wyglądał jak go kupowałem ;]

Obrazek

Obrazek



Na drugi dzień zacząłem rozbieranie motorka na części pierwsze i czyszczenie wszystkiego na glanc... Rama wyczyszczona do gołego i pospawana. Poszła do malowania.
Kompletowałem pomału części itp. Szukałem baku i boczków, gdyż moje się nie nadawały do niczego, jednak nie mogłem znaleźć w stanie, który by mnie zadawalał... Postanowiłem szukać drugiego Charta...


Znów dałem ogłoszenie do gazety... Po jakichś 2 tyg. siedząc sobie grzecznie ^^ z dziewczyną zadzwonił telefon, facet mówi, że ma Charta i to niedaleko... Jednak nie miałem pieniedzy... Pojechałem, zobaczyłem, Charcina bardzo ładna, dużo ładniejsza od mojej wcześniejszej! Skołowałem kasę i kupiłem...

Poprzekładałem co lepsze do mojego i tak to teraz wygląda...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Więcej na http://www.bikepics.com/members/mccoob/90chart210/

Planuję remont silnika w zimę i malowanie na wiosnę, ograniczają mnie fundusze...

Proszę o komentarze, piszcie co wam się nie podoba, ma być ideał! Wiem, że dużo mi brakuje, ale pomału będę to robił :) Pozdrawiam, Jakub.

Awatar użytkownika
avo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 122
Rejestracja: 07 mar 2009, 09:26

Post autor: avo » 05 wrz 2009, 14:02

`nono sliczna maszynka :D u mnie stoi jeszcze Simson Schwalbe z 76 roku , pewnie wiesz co to za cudo :D

Awatar użytkownika
Tomiko9
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:57
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Tomiko9 » 09 wrz 2009, 20:07

Śliczniutka jednośladowa niunia!!!
Kawał pożądnej roboty!!!
POZDRO!!!

Awatar użytkownika
kaczaza5
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 712
Rejestracja: 23 gru 2007, 13:51
Lokalizacja: Gorzkowice

Post autor: kaczaza5 » 13 gru 2009, 14:47

McCoob pisze:ma być ideał
I to mi się podoba :mrgreen:
Rób go na ori a będzie piękny <ok>
Około 99% idiotów czyta posty z ręką na myszce ... heh teraz to już za późno <lol>

Czerwone jest szybsze? a czarne ładniejsze :-P

NOWE FOTKI 13.10.09 <yes>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle, skutery i quady.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga