Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4]sygnał dźwiękowy...

tryni81
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 203
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:46

Post autor: tryni81 » 19 wrz 2007, 20:58

cobra pisze:
master72 pisze:pod kierownicą (pod półką) jest przekaźnik (powinien być) . tam szukaj rozwiązania :-D
mówisz o B3

w B4 za sygnał dzwiękowy odpowiada MiniCheck w zegarach. Chyba że masz AutoChecka, to wtedy szukaj oddzielnego przekaźnika. Jeśli w zegarach masz taką krateczkę przez którą widać srebrne kółeczko, to masz MiniChecka. Winy szukaj w czujnikach drzwiowych (ale wtedy nie zapalałaby się lampka po otwarciu drzwi), w przerwanych przewodach, zimnych lutach na płycie licznika, albo spalonym module MiniChecka - u mnie taki np po 20zł, więc nawet jeśli okaże się uszkodzony moduł, to koszt niewielki
niezupełnie w drzwiach kierowcy jest czujnik dwustykowy (jeden do oświetlenia a dugi między innymi do sygnału niezgaszonych świateł)
najlepiej zacząć od niego (wykręcić, wyjąć i po kolei przyłożyć jego kabelki do masy)
potem sprawdzić ciągłość przewodu a na koniec grzebać w minichecku

Awatar użytkownika
MAKLER
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 291
Rejestracja: 26 lut 2007, 10:50
Lokalizacja: Katowice

Post autor: MAKLER » 22 wrz 2007, 14:26

Witam

Nie chcę zakładać nowego tematu więc podepnę się pod ten. Mam problem właśnie z sygnałem w mini check 'u . Do niedawna działał bez problemu - na włączonych światłach i wyciągniętym kluczyku piszczał . Od kilku dni dalej piszczy ale bardzo cicho tak że prawie w ogóle go nie słychać ! Co to może być?

Awatar użytkownika
AUDI;*
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 98
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:11
Lokalizacja: ADAMÓW

hej...

Post autor: AUDI;* » 16 lis 2012, 17:14

Mam do panów pytanie,odnośnie brzęczka gdy drzwi są otwarte a światła zapalone...

A mianowicie...

Mam delikatnie uszkodzone B3...,Kupiłem B4 2.0 E ABK 94r no i tam były zegary w których po odpaleniu na małym wyświetlaczu na przemian migało piszczało,olej,płyn,itd itd...,ale jak drzwi otwierałem to nie piszczało że światła świecą...,bo w b3 jest przekaźnik pod nogami.Mowie sobie wezmę do b4 przekaźnik z b3 no i...,zonk nie ma b4 czegoś takiego dopiero wyczytałem że w zegarach jest to co odp za brzęczenie,pytanie..!!???

Co do chole....!! się działo z tamtymi zegarami że tak głupiały,dopowiem że jak założyłem od b3 wiadomo płynu klocków itp nie pokazuje bo to 90r,no ale olej nie miga jest ok prędkościomierz działa lepiej bo tam się zawieszał,no i obrotomierz jest:),ale...

Czy mam rozumieć że brzęczka nie będę miał póki nie założę dobrych org zegarów??

Albo nie zrobię tamtych....??

Ktoś mi pomoże w odszyfrowaniu tej zagadki....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawiew, klimatyzacja, ogrzewanie.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga