Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi B3 1.6td RA] Końcówki wtrysków

Awatar użytkownika
borysekman
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 76
Rejestracja: 15 sty 2012, 17:58
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: borysekman » 03 mar 2012, 09:05

Próbnik wreszcie ukończyłem, na dniach załączę zdjęcie i filmik jak działa. Na razie testowałem stary wtryskiwacz, nalałem do zbiorniczka wody i pompowałem - o dziwo przy 150barach ładnie otworzył się, dając mgiełkę. Rozebrałem i patrzę a tam końcówka firmy "Monark". Zakupiłem do siebie końcówki "Wuzetem", będzie cieplej to zmienię i ustawię.

Zrobiłem, ustawiłem i voila, oto on - nie jest mi na razie potrzebny więc wystawiłem go na Allegro. http://allegro.pl/probnik-wtryskiwaczy- ... 12201.html

arwam
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1437
Rejestracja: 31 mar 2009, 21:22

Post autor: arwam » 25 mar 2012, 12:49

borysekman pisze: nalałem do zbiorniczka wody i pompowałem
] :shock: <mur>


wtryskiwacze nie służą do rozlylania wody tylko ON

Awatar użytkownika
wampir1988
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 903
Rejestracja: 20 gru 2009, 22:59
Lokalizacja: okolice Oświęcimia

Post autor: wampir1988 » 26 mar 2012, 17:56

:mrgreen: no tak litr On kosztuje prawie 6zł a woda za grosik w kranie

Awatar użytkownika
borysekman
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 76
Rejestracja: 15 sty 2012, 17:58
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: borysekman » 27 mar 2012, 18:56

Czytałeś, że stary wtryskiwacz testowałem ? Przecież do nowej końcowki bym wody nie dał, bo napewno by się przytarła, przecież smarowania nie ma :) .

arwam
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1437
Rejestracja: 31 mar 2009, 21:22

Post autor: arwam » 27 mar 2012, 19:51

czytałem że stary, nie znaczy za to że zły...

Awatar użytkownika
borysekman
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 76
Rejestracja: 15 sty 2012, 17:58
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: borysekman » 29 mar 2012, 17:15

Chodziło mi o próbę szczelności i ciśnienia :) . Teraz już wiem, że wszystko jest ok. Jakiej firmy polecacie końcówki do 1.6td RA 80KM, koledze bym wymienił ... w sklepie polecają mu końcówki za 56zł Bosch ( pewnie z Indii ), w drugim Wuzetem za 50zł, a w jeszcze innym za 58zł Firds..

Awatar użytkownika
kikut104
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 118
Rejestracja: 29 kwie 2008, 16:30
Lokalizacja: Chełm Lubelskie

Post autor: kikut104 » 29 mar 2012, 19:24

Bierz Boscha, ja mam indyjskie i pylą elegancko. Na drugim miejscu stawiałbym WZM.

Awatar użytkownika
andrzejsz23
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 700
Rejestracja: 31 sie 2011, 23:28
Imię: Andrzej
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Ryn/Mazury (NGI)
Kontakt:

Post autor: andrzejsz23 » 29 mar 2012, 20:32

Kupiłbym bosha <ok>

slawe1983
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 177
Rejestracja: 31 gru 2010, 16:45

Post autor: slawe1983 » 29 mar 2012, 21:01

a ja zakładałem WZM i jestem zadowolony <ok>

arwam
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1437
Rejestracja: 31 mar 2009, 21:22

Post autor: arwam » 29 mar 2012, 21:28

ja najbardziej chyba byłem zadowolony z Monark'ów

Awatar użytkownika
borysekman
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 76
Rejestracja: 15 sty 2012, 17:58
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: borysekman » 01 kwie 2012, 21:17

Więc tak, kupiłem Boscha i postąpiłem zgodnie ze sztuką - rozkonserwowania końcówek, okazało się, że 2szt. przycinają się i leją :( :( . Odniosłem je i czekam na dalszy ciąg. Te które kupiłem wcześniej Wuzetemy, przyznam się z Allegro o kant du** rozbić, także leją jak potrzaskane - ciśnienie na 2szt. po 150bar i leją, na kolejnych 155bar i też leją, co jakiś czas się przycinają. Chirurgiczna czystość zachowana. Zmontowałem z powrotem te 2szt na Boschu z Indii i ładnie pylą, pod ciśnieniem 155bar, na tamte muszę zakupić podkładki regulacyjne.

Awatar użytkownika
VW_parts
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 302
Rejestracja: 19 mar 2011, 17:31
Lokalizacja: żychlin

Post autor: VW_parts » 17 paź 2012, 12:16

borysekman pisze:Próbnik wreszcie ukończyłem, na dniach załączę zdjęcie i filmik jak działa. Na razie testowałem stary wtryskiwacz, nalałem do zbiorniczka wody i pompowałem - o dziwo przy 150barach ładnie otworzył się, dając mgiełkę. Rozebrałem i patrzę a tam końcówka firmy "Monark". Zakupiłem do siebie końcówki "Wuzetem", będzie cieplej to zmienię i ustawię.

Zrobiłem, ustawiłem i voila, oto on - nie jest mi na razie potrzebny więc wystawiłem go na Allegro. http://allegro.pl/probnik-wtryskiwaczy- ... 12201.html
to ja od ciebie kupiłem ten szajs za który nie chcesz teraz oddać kasy (kupilem zeby nie nisczyć org maszyny boscha do sprawdzania wtrysków od ciagników ) , . co za szajs przysłales oj a ja tego tak nie zostawie... jestes OSZUSTEM i Kłamcą i naciagaczem, sprawa zgłoszona moderatorowi.juz nikogo mam nadzieje nie oszukasz na forum.

Awatar użytkownika
borysekman
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 76
Rejestracja: 15 sty 2012, 17:58
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: borysekman » 15 lis 2012, 17:04

Istnieje coś takiego jak reklamacja !! Jeśli samodzielnie zacząłeś przerabiać sprzęt a potem masz pretensje !! Oszustem jesteś TY, jeśli twierdziłeś, że nie działa to dlaczego sam go przerabiałeś !!
''w załaczniku film, kolge mi pouszczelniał taśma teflonową i tak nici bo z wtrysku nic nie chce przleciec,próbowane na roznych wtryskiwaczach,tryska z innych dziur np pod pseudo manometrem,pod niby tłoczkiem tez leci i z tego czegos gdzie przykreca sie przewód wtryskowy ,wogóle to nie to co zamawiałem i mam na to dowody,mam nadzieje ze dzis odda mi pan dzis pieniadze ,taki przyszedł po rozpakowaniu... czesci gdzies od tego leża,ja nie bede nawet tego skladał,w takim stanie go panu odeśle po wpływie pieniedzy,ja panu zaufalem to pan mi musi teraz zaufac.''
Ingerowałeś więc do siebie możesz mieć pretensje !! W sporze na Allegro podałem Ci podstawy prawne, z których mogłeś korzystać a nie robić z kogoś głupka.

Awatar użytkownika
VW_parts
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 302
Rejestracja: 19 mar 2011, 17:31
Lokalizacja: żychlin

Post autor: VW_parts » 17 lis 2012, 07:54

borysekman pisze:Istnieje coś takiego jak reklamacja !! Jeśli samodzielnie zacząłeś przerabiać sprzęt a potem masz pretensje !! Oszustem jesteś TY, jeśli twierdziłeś, że nie działa to dlaczego sam go przerabiałeś !!
''w załaczniku film, kolge mi pouszczelniał taśma teflonową i tak nici bo z wtrysku nic nie chce przleciec,próbowane na roznych wtryskiwaczach,tryska z innych dziur np pod pseudo manometrem,pod niby tłoczkiem tez leci i z tego czegos gdzie przykreca sie przewód wtryskowy ,wogóle to nie to co zamawiałem i mam na to dowody,mam nadzieje ze dzis odda mi pan dzis pieniadze ,taki przyszedł po rozpakowaniu... czesci gdzies od tego leża,ja nie bede nawet tego skladał,w takim stanie go panu odeśle po wpływie pieniedzy,ja panu zaufalem to pan mi musi teraz zaufac.''
Ingerowałeś więc do siebie możesz mieć pretensje !! W sporze na Allegro podałem Ci podstawy prawne, z których mogłeś korzystać a nie robić z kogoś głupka.
jestes oszust i ja ci tego nie podaruje, masz oddac kase i oddasz ,zobaczysz cwaniaczku.

co za dziadostwo sie sieje.

arwam
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1437
Rejestracja: 31 mar 2009, 21:22

Post autor: arwam » 17 lis 2012, 11:07

takie uprzejmości wymieniajcie sobie na PW a nie na forum publicznym...

regulamin się kłania punkty od 3-5.

jak widze takie kłótnie, to aż człowiek traci chęć do dalszego czytania. jesli odczuwacie taką potrzebę zrównania kogoś z błotem to zawnioskujcie do administracji by strworzyła dział "oszuści" na podobieństwoe tego jak jest na VWGOLF.
jest też dział POLECAM/ NIE POLECAM.


jesli to będzie się nadal działo będe wnioskował o odpowiednie nagrody dla autorów poszczególnych postów, wystarczy że na VWGOLF'ie się plaga rozsiała jak syfilis.

albo PW albo niech się jeden uda do drugiego i albo sobie dajcie po razie albo zróbcie jakąs flaszkę i się dogadajcie.
a od siebie powiem Wam że często nerwy nie popłacają, jak podejdziesz do drugiej osoby jak do człowieka i spokojnie wytłumaczysz że nie działa, to taka reklamacjia przeważnie jest rozpatrywana pozywtywnie, za to jak chukniesz na kogoś w stylu: "jesteś oszustem, już ja Cię urządzę ..." , lub inne tego typu zachowanie powoduje że druga strona z miejsca przybiera postawę obronno i o zwrocie mozna zapomniejć, nie znam sytacji między Wami i nie będę Tu ikogo ani popierał, ani też potępiał, pod warunkiem że swoje kłotnie przeniesiecie albo na PW albo na inną niepubliczną część forum.


Tyle ode mnie i proszę sobie do serca wziąć tą życzliwą radę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pompy wtryskowe i wtryskiwacze”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga