Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1.9 1Z] Szarpanie/ Falujace obroty

ODPOWIEDZ
Buczek136
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 23
Rejestracja: 20 paź 2014, 20:03
Lokalizacja: Inowrocław

[B4 1.9 1Z] Szarpanie/ Falujace obroty

Post autor: Buczek136 » 20 paź 2014, 20:34

Witam, jestem nowy mam nadzieje ,że dział oki jakby co to przepraszam i poprawcie ;D
Rzecz jest następująca iż gdyż standard czyli nastawnik, który mam jest indukcyjny( cały osprzęt Pierburga-audi z 94r) kwalifikuje się do czyszczenia. Auto szarpie podczas jazdy i falują obroty. pomaga odpięcie kostki na skrzyni ale czasem i tak szarpie przy niskich prędkościach na 2 i 3. Na dodatek auto cięężko odpala na zimnym silniku( trzeba go męczyć z 3 razy długo przy tym kręcąc rozrusznikiem) nie wiem jaka może być tego przyczyna.
Nie jestem mechanikiem (jestem lakiernikiem) ale przy silniku lubię grzebać z tym ,że to mój pierwszy silnik diesla ,który mam dopiero 2 miesiąc bo niedawno kupiłem Audiczke.
Nie wiem może i dałbym radę sam to naprawić, jednak wole jak obok jest jakaś doświadczona osoba :mrgreen:
Po za tym nie mam vaga żeby cokolwiek sprawdzić .
Byłby ktoś z okolić Kujawsko-Pomorskiego ,a może nawet samego Inowrocławia ,kto mógłby mi to naprawić??
Proszę Was Bardzo i Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów :-)

MUNIOR
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6165
Rejestracja: 16 lip 2007, 23:38
Imię: Mariusz
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: MUNIOR » 20 paź 2014, 20:44

Buczek136 pisze:Byłby ktoś z okolić Kujawsko-Pomorskiego ,a może nawet samego Inowrocławia ,kto mógłby mi to naprawić??
Jak nikt się nie zgłosi ,to wyslij mi ten nastawnik ,a jeszcze tego samego dnia którego dojdzie ,odesle ci ustawiony i czysciutki jak łza ...a jak sobie życzysz ,to ustawię ci go tak ,zeby chodził lepiej niż ori ;-) .Tyle że bedziesz musiał sobie go z powrotem zamontować ...co znacznie ułatwi ci zrobienie sobie nożykiem kilku znaków ,przed jego demontażem
Forum A6Klub i Audi80 oraz Motostacja i Multifonika

Buczek136
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 23
Rejestracja: 20 paź 2014, 20:03
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Buczek136 » 20 paź 2014, 20:53

Dzięki za szybką odpowiedz, zobaczymy co z tego wyniknie, jak nie bedzie innego wyjścia to wyślę

Chłopaki no naprawdę nikogo nie ma bliżej ?

[ Dodano: 2014-10-29, 19:23 ]
Chłopaki no cud jakiś no, koleś 5 km ode mnie no może bliżej taki miejscowy mechanik powiedział, że naprawi bo miał to u siebie kiedyś też w 80 b4 i się nie mylił spisał się na medal. Póki co autko chodzi jak powinno .Przy okazji miałem jakąś śróbke przy turbinie odkrecona i olej mi leciał (a ja 2 miesiące się głowiłem z czego to leci :D ) ale wkręcił i jest okey. Z tym, że teraz turbiny nie słychać jak w wolnossaku :(( jak ją teraz "przyvolumić" ?
Ps;śróbki nie zamierzam odkręcać :D

[ Dodano: 2014-10-29, 19:24 ]
A no za naprawę skasował 270zl chyba nie dużo ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pompy wtryskowe i wtryskiwacze”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga