Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.0 ABK] Zacinająca się szyba pasażera - przycisk?

ODPOWIEDZ
Astronis96

[B4 2.0 ABK] Zacinająca się szyba pasażera - przycisk?

Post autor: Astronis96 » 26 maja 2016, 11:30

Witam, sterowanie od strony kierowcy, czyli L+P szyba, działa bezproblemowo, ani razu się nie zacieła itd...lecz, pasażer swoim przyciskiem nie może ani odsunąć, ani zasunąć, na początku były objawy, że szyba chodziła normalnie, potem się zacinała, a teraz nic nie idzie zrobić, no chyba że poprzyciska się z parę razy, to szyba ruszy lekko do góry/dół i tyle...każdy stwierdza, iż jest to wina przełącznika pasażera (przycisk), ale chce się upewnić.Jeśli chodzi o rozebranie, i złożenie potem tego w całość, jest jakiś problem, czy nie opłaca się za to brać?

Awatar użytkownika
Piotrekdriver1
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 826
Rejestracja: 09 lut 2012, 10:01
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Piotrekdriver1 » 26 maja 2016, 11:37

Wyciągnij przycisk i podaj na krótko prąd na silnik a wszystko się okaże.Ale skoro działa z panelu kierowcy to napewno przycisk uwalony.

[ Dodano: 2016-05-26, 11:37 ]
A co do dostania się do przycisku to żaden problem.

Astronis96

Post autor: Astronis96 » 27 maja 2016, 18:36

Problem rozwiązany, rozebrałem to, poruszałem kostką, aż złapało taki moment, że szyba się nie zacina, i zawsze reaguje na przycisk pasażera :) - temat można zamknąć.

Blakuś
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 121
Rejestracja: 05 maja 2011, 15:55
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Blakuś » 21 cze 2016, 21:20

Witam !!! Nie chce otwierać nowego tematu więc piszę w tym :)

Mam problem z szybami :)
A mianowicie prawa tylna mi nie działa już rok a chciałbym z tym zrobić ( nagle przestała działać silniczek ???? ) ani nie reaguje z kierowcy ani z drzwi tylnych.

A druga sprawa mi się dzisiaj się przytrafiła !!!
Przyszedłem z pracy na polu gorąco autko stoi na dworze!!!
Pojechałem do sklepu i w jedno miejsce i otwieram sobie szybę moją LP i postanowiłem otworzyć też od pasażera PP do połowy. Wchodzę do sklepu i chce zamknąć szyby i tu zonk.

Moja szyba się zamknęła a prawa lipa nic nie reaguje z przyciska mojego ani pasażera.
Dopiero otworzyłem drzwi i postukałem po drzwiach i się ruszyła na dół ale do góry nie chciała iść. Wkur..... jestem bo sobie otworzyłem jeszcze bardziej.


Ale jakość udało mi się przyciskiem ruszać góra dół góra dół góra dół i pukać po tapicerce i poszła do góry się zamknęła.

Co myślicie, co mogło się zepsuć ??? Dzień wcześniej chodziło normalnie, nie było problemów z chodzeniem szyb wolniej czy szybciej.


Co to może być, muszę się umówić do elektromechanika żeby mi na to popatrzył na te obie szyby i dodatkowo na centralny i wymienił panel nawiewów.
Obecne autko Audi 80
Nowy nabytek 2.6 ABC 95rok Avant CZARNA
2.0 ABK 95rok Avant LZ6P

Nie ma lipy :) <ok> <ok> <ok>

Było Audi 80 1.9 Tdi 94rok na Pierburgu --> Poszło w ręce ojca

Awatar użytkownika
aluminium
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 495
Rejestracja: 17 lip 2012, 17:53
Lokalizacja: EZG

Post autor: aluminium » 22 cze 2016, 08:43

Witam pierwsze co bym zrobił to sprawdził silniki na krótko
Następnie miernikiem czy guziki są sprawne a na końcu czy w ogólę dochodzi prąd do drzwi okok
Moje OOOO
Cyklamentynowe b3 hella black klimatronik z b4

audi-80-90-b3/cyklamentynowe-b3-by-alum ... 96541.html
Butelkowy avanturnik 1z soczewki hella black
audi-80-90-b4/butelkowy-avanturnik-1z-b ... 97264.html

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lusterka, szyby, szyberdach.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga