Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3 2.0 PS] Zmiana silnika w Audi 90

Wszystko co tyczy się silników rzędowych pięciocylindrowych.
maciek889
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4673
Rejestracja: 30 wrz 2009, 19:10
Imię: Maciej
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Wchsut.

Post autor: maciek889 » 19 sie 2016, 21:48

miron72 pisze:U mnie z gazem nie dość, że nie dzieje się nic to zakłady o strzelanie przyjmuję -zdejmę dowolny kabel ze świecy i nie strzeli. Ale garaż pustoszeje w 3 sekundy hahahaha. Tchórze...
Tak jest małe prawdopodobieństwo wystrzału, trzeba zamienić dwie fajki i jeszcze trafić odpowiednią kombinację.
Jeszcze kiedyś puszczałem marchewki z gaźnika zwiększając obroty do 3-4 tys. i skręcając register od gazu.
Gdybym miał więcej pieniędzy to nie jeździłbym bym Audi 80... Wtedy byłoby mnie stać na zakup jeszcze starszego auta.

Kiedy gaz zniszczy mój silnik bo zeswapował bym coś. 250 tys. km na gazie nie robi na nim wrażenia.

miron72
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 553
Rejestracja: 20 lis 2007, 21:25
Lokalizacja: TOS

Post autor: miron72 » 19 sie 2016, 23:08

Heh, obaj wiemy, że jakby się chciało to się strzeli. Ja zubożałem mieszankę na BLOSie przy gaźniku 2ee(Mercedes) aż wypierdzielił korek oleju...
Cele były poznawcze, już naprawdę tych BLOSów tyle i montaży, że nuda doskwierała.
Zmieniłem korek(tamten się o maskę "zabił") i auto normalnie pojechało oczywiście z mieszanką ustawioną z lekką pomocą AFRki.

Miałem też register w kilku autach sterowany z kabiny elektrycznie(na silniku od lotek myśliwca, mam go do dziś) więc też można było się bawić. Przy BLOSie stał się zbędny.

W każdym razie w 90ce musiałbym się nagłówkować, żeby huknąć. Jest mi i jej obojętne z jakiego paliwa staruję, jednak jak jest sporo na minusie to jednak benzyny używam(łem, auto puknięte).

Cholernie lubiłem to auto, a żona chyba bardziej. Jakby czas był...to bym ogarnął może.
A6C4 2.6 avant, A4B5 ADR avant

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki pięciocylindrowe.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga