Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b3 1.8 NE] Brak iskry POMOCY

Wszystko co znajduje się w komorze silnika.
kali-2
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11
Rejestracja: 20 paź 2013, 13:02
Lokalizacja: inowrocław

Post autor: kali-2 » 27 lis 2013, 10:37

w sumie kupilem jeden ze sklepu nowy a potem na alegro caly aparat i nic wogule nie odpala kreci ale nic i nadal brak iskry

rewers
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 45
Rejestracja: 19 wrz 2013, 18:29

Post autor: rewers » 27 lis 2013, 11:08

Sprawdź cewkę jak ktoś już pisał o żarówce, nie miga-OK teraz samą cewkę: na cewkę podłącz bezpośrednio przewód ze świecą. a do tych dwu śrubek jest podłączona masa i + z modułu, masę zostaw podpiętą drugi zaś kabel odłącz i na krótko do + akumulatora, jak będziesz zabierał kabel od aku powinna być iskra. Z tego co piszesz to na 99,9999% będzie, skoro tak to winny będzie albo moduł albo jednak czujnik.

Napisz o efektach.

kali-2
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11
Rejestracja: 20 paź 2013, 13:02
Lokalizacja: inowrocław

Post autor: kali-2 » 27 lis 2013, 11:43

dzieki kolego ale wlasnie cewke tez wymienilem i wlasnie nadal brak iskry jak by gdzies zwarcie na kablach albo cos jak by nie stykalo cos kabel od obrotomieza odpielem a on nadal wariuje choc jest odciety

[ Dodano: 2013-12-01, 17:27 ]
witam panowie.poszukałem troche w instalacij i znalazłem przekażnik który jest wpiety na pinie nr.4.Czy to może być powodem braku iskry i jak można go sprawdzić.Załanczam zdjęcie przekażnika. Obrazek

[ Dodano: 2013-12-04, 08:45 ]
koledzy temat uważam za zamknięty.Okazało się że centralka od odcięcia zapłonu jest uszkodzona,ominołem ją i jest oki. :lol: :lol: :lol: :lol:

vwiater
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 37
Rejestracja: 12 paź 2016, 12:09

Post autor: vwiater » 21 gru 2016, 00:17

rewers pisze:Sprawdź cewkę jak ktoś już pisał o żarówce, nie miga-OK teraz samą cewkę: na cewkę podłącz bezpośrednio przewód ze świecą. a do tych dwu śrubek jest podłączona masa i + z modułu, masę zostaw podpiętą drugi zaś kabel odłącz i na krótko do + akumulatora, jak będziesz zabierał kabel od aku powinna być iskra. Z tego co piszesz to na 99,9999% będzie, skoro tak to winny będzie albo moduł albo jednak czujnik.

Napisz o efektach.
Nie rozumiem Kolego tego sposobu. W mojej cewce 1.8 Pm są 3 piny. Jak bedzie iskra to cewka dobra?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Komora silnika”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga