Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 ABK] Jak ściągnąć kierownicę w ABK z poduszką???Pomóżcie

ODPOWIEDZ
skibara12
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 13
Rejestracja: 11 gru 2007, 12:02
Lokalizacja: Jarosław

[B4 ABK] Jak ściągnąć kierownicę w ABK z poduszką???Pomóżcie

Post autor: skibara12 » 29 gru 2007, 14:07

Witam pomóżcie- jak ściągnąc kierownicę aby dostać się do przełączników świateł nie mam długich a już wiem że to wina styków. Muszę tam się dostać ale muszę zdjąć kierownicę która ma poduszkę. Proszę o pomoc- najlepiej foty luib dokładny opis- czy czysczenie styków coś da- bo jak ciągnę przełącznik do siebie to światła działaja a jak normalnie jak powinno być do dołu to ciemność. Proszę o pomoc. Radecki12@wp.pl
Rad

Awatar użytkownika
audiktom
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 433
Rejestracja: 09 lis 2007, 15:51
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: audiktom » 29 gru 2007, 15:38

witam też bym chciał to zobaczyć mam podobny kłopot tylko że z dziennymi światłami podobno te audiczki nie mają przekaźników i to kończy nasze styki nie (wiem czy to prawda) jeśli masz taki opis lub rysunek tez bym chciał jak można. tomak11@interia.pl

dadid_
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 134
Rejestracja: 24 gru 2007, 14:26
Lokalizacja: Siem-ce

Post autor: dadid_ » 29 gru 2007, 15:57

ten problem z przelacznikiem swiatel dlugich jak i nie odbijajacych kierunkowskazow w audi b3, b4 jest ciagły. Wina pająka który nam to przełącza, najlepiej wymienic na nowy koszt ok 120 zł.. a jak rozkrecic kiere no u mnie sa sruby zeby zdjąc wpierw na kierownicy ten przedni panel (kierownica w pozycji normalnej - sruby od spodu) a pozniej juz odkrecasz srube pod tym i ciagniesz kierownice do siebie tak to dziala ... chyba nic nie pominalem ...
KUPIĘ LAMPY TYŁ (TAKIE JAK OD B4) CZERWONE DO MOJEJ B3 - PROSZE O PW JAK KTOS MOZE PUSCIĆ.

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 29 gru 2007, 17:01

Dokładnie tak jak pisze kolega dadid_, dwie śróby za kierowca od tyłu, i poźniej jedna duża centralna i kierownica schodzi. <ok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawiew, klimatyzacja, ogrzewanie.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga