Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B3] montaż wspomagania

Yomus
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2009, 21:08
Lokalizacja: Prusice
Kontakt:

Wspomaganie kierownicy a klimatyzacja

Post autor: Yomus » 14 maja 2012, 21:46

Witam jak w temacie, Mianowicie chodzi mi o to że kupiłem nowa audiczke 80 b3 z klimatyzacja ale niestety bez wspomagania. Ale na szczęście mam stara audi która posiada wspomaganie, czy mogę przełożyć do tej z klimatyzacja bo widzę że klima jest na napędzie paska na którym w starej audi mam wspomaganie. Jakby ktoś miał foty poproszę z góry dzięki za info ...
Pozdrawiam Yomus
OBY DO PRZODU AUDICZKO.... Yomusik

dragon2243
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7
Rejestracja: 15 mar 2015, 10:29
Lokalizacja: rydultowy

montaz wspomagania

Post autor: dragon2243 » 31 maja 2015, 10:45

witam mam maly problem chce zamontowac wspomaganie do mojej b3 mam wszystko co potrzebne i teraz pytanie jak najlepiej zdemontowac kolumne kierownicza wraz ze stacyjka?jest na to jakis patent?dzieki za pomoc:)

kalini81
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:09

Post autor: kalini81 » 02 sty 2017, 22:52

witam, mam audi b3 i zamierzam zalozyc wspomaganie gdzie dostane wszystkie potrzebne rzeczy,polecacie jakas konkretna stronke? co wogole dokladnie jest potrzebne, dziekuje :-)

lasombra
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 106
Rejestracja: 06 kwie 2010, 21:47
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: lasombra » 09 wrz 2017, 15:08

Witam
Odgrzeje troszkę kotleta :D
Kupiłem komplet wspomagania z 2.0 ABK i mam zapytanie odnośnie alternatora. Mianowicie w zestawie były dwa koła - wielorowkowe, które napędza alternator do którego dokłada się kolo klinowe które ma napędzać pompę wody i pompę wspomagania. Jak rozwiązać problem z alternatorem, gdyż mój jest na pasek klinowy. Muszę wymienić alternator na alternator od ABK? (bedzie pasował?) czy znaleźć same kółko na alternator i przełożyć i też pytanie czy kółka w alternatorze miedzy kółkiem klinowym a wielorowkowym są zamienne? Zmontowałem wszystko i kółka są w osi i wszystko pasuje tylko mam dylemat co zrobić z alternatorem. Drugie pytanie jak wymontować kolumnę kierowniczą? Czy da rade bez ściągania kokpitu z racji tego, że w stronę tyłu auta nie wyjdzie, ponieważ stacyjka jest obok?

[ Dodano: 2017-09-09, 15:08 ]
Dla potomnych. Montujac wspomaganie od ABK trzeba miec rowniez alternator. Problem rozwiazany

ODPOWIEDZ

Wróć do „Maglownice, końcówki drążków, geometria.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga