Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 Cabrio] Dekor poduszki pasażera

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
powolniak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 114
Rejestracja: 23 paź 2016, 23:34

[B4 Cabrio] Dekor poduszki pasażera

Post autor: powolniak » 12 lis 2017, 12:07

Witam, znalazłem właśnie zestaw drewnianych dekorów do 80 cabrio, jednak jak to zwykle jest jakieś ale.. Czyli dekor przed pasażerem przeznaczony jest do wersji bez poduszki, moje audi taką poduszkę ma. Czy te elementy różnią się tylko mocowaniem, czy jednak mają inny kształt,profil, wymiar i pasować nie będą? Może ktoś z marszu zna odpowiedź:)
Pozdrawiam Marcin

dirtydiana
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 157
Rejestracja: 29 lis 2015, 13:53

Re: [B4 Cabrio] Dekor poduszki pasażera

Post autor: dirtydiana » 12 lis 2017, 22:00

powolniak pisze:Witam, znalazłem właśnie zestaw drewnianych dekorów do 80 cabrio, jednak jak to zwykle jest jakieś ale.. Czyli dekor przed pasażerem przeznaczony jest do wersji bez poduszki, moje audi taką poduszkę ma. Czy te elementy różnią się tylko mocowaniem, czy jednak mają inny kształt,profil, wymiar i pasować nie będą? Może ktoś z marszu zna odpowiedź:)
Pozdrawiam Marcin

deska jest nieco inna tj schowek, wiec mogą się różnić. Za 3-4 dni będę miał auto u siebie to mogę Ci zmierzyć ile ma ten dekor wysokości i szerokości w cm ( ja mam przed liftową bez poduchy. Z drugiej strony nigdy na aukcjach nie widziałem aby były rozgraniczenia co do np rocznika jeśli chodzi o dekory.

Awatar użytkownika
powolniak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 114
Rejestracja: 23 paź 2016, 23:34

Post autor: powolniak » 13 lis 2017, 06:47

Będę wdzięczny jeśli to zrobisz, nie chciałbym wydać kasy na komplet który później musiałbym odsprzedać:) Widziałem że niekiedy pojawiają się dekory z napisem "airbag"- nie jest ich jednak dużo , więc może to tyko taki ekstra smaczek który nie ma żadnego znaczenia:) A tak przy okazji- drewniane listwy drzwi do cabrio będą pasowały do każdego cabrio czy też się różnią?

osi29
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 223
Rejestracja: 24 gru 2014, 08:43
Imię: Daniel
Model: Inny
Nadwozie: Cabrio
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Lubin

Post autor: osi29 » 13 lis 2017, 08:33

Dekory przednich drzwi różnią się tzn są pod wysokie kieszenie, itp widziałem na zlocie jak ktoś miał założone z polifta i były za krótkie i śmiesznie to wyglądało

Awatar użytkownika
wysio
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 625
Rejestracja: 13 cze 2009, 08:10
Lokalizacja: Lublin

Post autor: wysio » 13 lis 2017, 15:09

powolniak pisze:Będę wdzięczny jeśli to zrobisz, nie chciałbym wydać kasy na komplet który później musiałbym odsprzedać:) Widziałem że niekiedy pojawiają się dekory z napisem "airbag"- nie jest ich jednak dużo , więc może to tyko taki ekstra smaczek który nie ma żadnego znaczenia:) A tak przy okazji- drewniane listwy drzwi do cabrio będą pasowały do każdego cabrio czy też się różnią?
Jeśli masz deskę z poduszką i wysokie kieszenie w boczkach drzwi to przedliftowe dekory nie pasują są krótsze a dekor w deskę jest inny .

Pozdrawiam
:!: CZĘŚCI DO AUDI B4 CABRIOLET COUPE - POTRZEBUJESZ CZEGOŚ PISZ :!:
POSZUKUJESZ CZĘŚCI DO AUDI 80 CABRIO/COUPE - NAPISZ PW

Awatar użytkownika
powolniak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 114
Rejestracja: 23 paź 2016, 23:34

Post autor: powolniak » 13 lis 2017, 18:17

Serdeczne dzięki za radę, a czy można w jakiś sposób rozróżnić listwy patrząc na zdjęcie? czy trzeba jednak zapytać o rocznik samochodu- dawcy?

Awatar użytkownika
wysio
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 625
Rejestracja: 13 cze 2009, 08:10
Lokalizacja: Lublin

Post autor: wysio » 14 lis 2017, 08:27

powolniak pisze:Serdeczne dzięki za radę, a czy można w jakiś sposób rozróżnić listwy patrząc na zdjęcie? czy trzeba jednak zapytać o rocznik samochodu- dawcy?
raczej listwy w boczek będzie Ci ciężko rozróżnić, musisz liczyć na uczciwość sprzedawcy choć listwy poliftowe będzie ciężko znaleźć mało tego, ale powodzenia w zakupach !
:!: CZĘŚCI DO AUDI B4 CABRIOLET COUPE - POTRZEBUJESZ CZEGOŚ PISZ :!:
POSZUKUJESZ CZĘŚCI DO AUDI 80 CABRIO/COUPE - NAPISZ PW

Awatar użytkownika
powolniak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 114
Rejestracja: 23 paź 2016, 23:34

Post autor: powolniak » 14 lis 2017, 20:39

Poszperałem trochę po ogłoszeniach ,porównałem zdjęcia kokpitów, jeśli się nie mylę, element z przodu airbaga jest prawie płaski, a ten do modelu bez poduszki ma lekko wygiętą lewą krawędź, takie trochę skrzydełko. Czyli na chwilę obecna zostaję srebrne dekory:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i tapicerka”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga