Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.0 ABK] rewitalizant

Wszystko co związane z LPG
ODPOWIEDZ
@ndy.w

[B4 2.0 ABK] rewitalizant

Post autor: @ndy.w » 28 lut 2014, 22:10

natknąłem się ostatnio na reklamę środka do rewitalizacji silników. czy ktoś coś wie na ten temat? jeśli to pozytywne to czy można go także użyć do silnika z bardzo dużym przebiegiem? i napędzanego gazem?
Ostatnio zmieniony 01 mar 2014, 09:29 przez @ndy.w, łącznie zmieniany 1 raz.

Damian80b4LDZ
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 606
Rejestracja: 14 wrz 2013, 20:56
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Damian80b4LDZ » 01 mar 2014, 00:33

daj link

XDaveX
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 86
Rejestracja: 29 sty 2013, 18:06

Post autor: XDaveX » 01 mar 2014, 09:15

To chyba chodzi o modyfikator plus :-)

Awatar użytkownika
Patrique
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1399
Rejestracja: 27 paź 2009, 13:08
Imię: Patryk
Model: Audi A4
Nadwozie: Avant
Silnik:
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Patrique » 01 mar 2014, 09:40

Prawdziwy rewatalizator to zestaw uszczelek, pierscieni, nafty, ropy i zestaw narzedzi <ok>
Panowie nie nabierajcie sie na te cudowne uzdrawiacze silnikow, ceramizery, moto doktory, stop radiator leaks etc... :-P
Jesli cos jest popsute to trzeba to naprawiac. To tak jak z czlowiekiem, zamiast sie leczyc, trzeba zapobiegac! Jezdzic na dobrym oleju syntetycznym, lac dobre paliwo, nie palowac bez rozgrzewki :-P
OOOO Cztery pierścienie, robią wrażenie

@ndy.w

Post autor: @ndy.w » 01 mar 2014, 10:23

w ubiegłym roku kupiłem stare i zaniedbane auto. włożyłem w nie już sporo pieniędzy i właściwie nie bardzo mam za co robić poważne naprawy. z drugiej strony zdaję też sobie sprawę że pojeżdżę nim ze 2-3L (wcześniej miałem b3 i służyła mi równo 2L). więc też nie bardzo widzę sens poważnych inwestycji.

tu link. to co przeczytałem wygląda zachęcajoąco:
http://xado.pl/rewitalizanty/rewitaliza ... enzynowych

Slawo777
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 711
Rejestracja: 22 wrz 2011, 22:02
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Slawo777 » 01 mar 2014, 11:12

Cześć :-) Modyfikator plus jest najlepszym środkiem jaki znam i używam w obu autach.Wlany był do poprzedniego silnika w b3 i gdyby nie stan gniazd świec w głowicy dalej by jeździł ale RU to słabiak.Stan bo go rozebrałem na części był bardzo dobry.Trafił mi się mocniejszy i po remoncie również wlałem,tworzy on nano powłokę która ułatwia pracę silnika w ekstremalnych warunkach.Z resztą Polscy naukowcy wymyślili nano powłokę coś podobnego w specyfikacji do wspomnianego specyfiku który miał być stosowany między innymi do łożysk,sworzni itp. tzw. smar bez smaru jak nazwał Orłoś w Teleexpressie.Niestety pewnie znowu to się skończy sprzedażą patentu za grosze jak było w wielu przypadkach Naszych rewolucyjnych pomysłów.

Natomiast zgodzę się z Patrique tylko inaczej to napiszę że trzeba się leczyć czyli remontować bo żaden specyfik nie pomoże ale profilaktycznie można pomóc w pracy oraz utrzymaniu kondycji sprawnego silnika ale tylko Modyfikator plus.Zaznaczę jeszcze że nikogo nie namawiam ale polecam,przetestowałem i nie piszę bajki ssąc swojego palca ;-). Tylko ta cena coraz bardziej idzie w górę :evil: .Pozdrawiam :-)
Moje sunia:
Audi COUPE 2.8 AAH+Blos

Audi COUPE

Awatar użytkownika
Multifonika
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7334
Rejestracja: 25 sty 2007, 08:37
Imię: Motostacja
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Multifonika » 02 mar 2014, 12:08

@ndy.w pisze:tu link. to co przeczytałem wygląda zachęcajoąco:
http://xado.pl/rewitalizanty/rewitaliza ... enzynowych
Strona producenta - bardzo wiarygodne źródło. Tak samo jak w reklamach olejów silnikowych zalanie oleju danego producenta daje efekt jak kapitalny remont silnika.

Co do modyfikatora to znajomy opowiadał jak wlał całą butelką do małego silnika w którym dzwoniły panewki i nie trzymał ciśnienia oleju. Po wlaniu ciśnienie się poprawiło i ucichł więc uradowany natychmiast sprzedał ten sprzęt.
Części samochodowe online - Motostacja

@ndy.w

Post autor: @ndy.w » 02 mar 2014, 12:37

aldi pisze:
@ndy.w pisze:Strona producenta - bardzo wiarygodne źródło. Tak samo jak w reklamach olejów silnikowych zalanie oleju danego producenta daje efekt jak kapitalny remont silnika
domyślam się że mimo braku odpowiednich emotikonów i cudzysłowów mam to potraktować jako sarkazm z odrobiną ironii?

Awatar użytkownika
szaakaal
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 870
Rejestracja: 18 cze 2012, 09:35
Lokalizacja: Bytom/Śląskie

Post autor: szaakaal » 03 mar 2014, 11:49

ile w tym prawdy :?: nie wiem ale :arrow:
And on the seventh day God created... Audi 80.
Obrazek

Dregan
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1628
Rejestracja: 20 maja 2007, 00:48
Imię: Tomasz
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 JS
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Post autor: Dregan » 03 mar 2014, 19:46

prawie jak motor-doctor :D

Awatar użytkownika
Patrique
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1399
Rejestracja: 27 paź 2009, 13:08
Imię: Patryk
Model: Audi A4
Nadwozie: Avant
Silnik:
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Patrique » 03 mar 2014, 20:23

takie tam pitu, pitu plus kryptoreklama. Choc to calkiem prawdopodobne, ze jak sie wpusci ta zolta paste 'do zebow' w wlew oleju to jak zaklajstruje to pierscienie to na pewno kompresja sie poprawi. Baaa! Przewyzszy fabryczna. A po jakis 2000km i dolaniu militeka, potem motodoktora i power cooler klajster machen z tej Yariski bedzie 200KM i jakies 540nm... <ok>

Awatar użytkownika
mikolajmm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 51
Rejestracja: 23 paź 2016, 13:06
Imię: Mikołaj
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: mikolajmm » 21 cze 2018, 12:01

~@ndy.w - i jak to Xado, użyłeś w końcu?

Jakiś czas minął, więc jak użyłeś to masz już jakiś materiał do opowiedzenia.

Sam się zastanawiam, acz chciałem przed i po podjechać na hamownię w celu weryfikacji zmian. Szkoda tylko, że liczą sobie 150 pln za taką imprezę - przewie tyle co za sam specyfik .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zasilanie LPG”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga