Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Cabrio w ropie! [1z] chudego

Prezentacja w/w od 1980 do 1996 lub od 1991 do 2000.
xhoody
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2018, 19:05
Lokalizacja: Oświęcim

Cabrio w ropie! [1z] chudego

Post autor: xhoody » 26 lip 2018, 19:50

Witam serdecznie! jestem Adrian a oto moj kabriolet >

Obrazek

Auto zakupiłem początkiem roku, byla to mega spontaniczna decyzja po sprzedaży mojej kochanej bmw e30, jako że jestem fanem youngtimerow, nietypowych samochodów i w dodatku zawsze chciałem mieć kabrioleta... cóż marzenia się spełniają :D

Obrazek

Mimo szczęśliwego zakupu auto wymagało dopieszczenia, przynajmniej na moje standardy :) jest to poliftowe cabrio typ 90 z 1999r. Z początku sceptycznie podchodziłem do diesla ale teraz jak najbardziej mi taki silnik odpowiada, pragnę nadmienić ze to oto audi jeździ na codzień, wozi mnie do pracy i na dłuższe trasy a nie marnuje się w garażu 'pod kocem' jak to mówią ;) a oto i jednostka, szału nie ma ale wszytko w swoim czasie :D

Obrazek

Z stylistycznych rzeczy po kupnie od razu moją uwagę przykul zaniedbany zderzak wytarte siedzenia i popękana blenda, auto na ten dzień ma wymienione kierunki oczywiście porsche, wrzuconą działającą i wysuwającą sie automatyczna antenę oraz radio multimadialne z wysuwanym ekranem, w bagażniku gra 600wattowa jednostka powerbass jak i zasilające wnętrze głośniki niskotonowe i sredniotonowe pb. w nadkola wpadły felgi Sharper champ o parametrach 17" 8,5j i 9,5j na dentkach o profilu 40 przód i.. no własnie tylne opony idą do kosza (opchne tanio xD) zawieszenie H&R -50, reflekrory dostały epokowy 'osikany' odcień swiatwel drogowych no i zakupiłem tez windshott, zderzak przedni i tylni został odmalowany

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11726
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Pieterb » 27 lip 2018, 08:19

xhoody, Witamy luzik_
WRC is for boys.
Group B was for men.

UFOtm
Moderator
Moderator
Posty: 1240
Rejestracja: 23 lis 2006, 00:23
Imię: Michał
Model: Inny
Nadwozie: Coupe quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: UFOtm » 23 lut 2019, 15:55

Witaj Adrian, auto bardzo fajne, niemniej "osikane" światło drogowe do niczego nie pasuje i nie są zgodne z przepisami o ruchu drogowym, dodatkowo nie występowało to w żadnej wersji, więc ten zabieg myślę, że jest słaby i wiąże się tylko z nieudanymi trendami tzw chwilówkami modowymi...

Kierunki czarne lepiej wyglądają te ściemnione, natomiast auto powinno mieć soczewki w tym roczniku standardowo... kwadrat na przodzie też nie dodaje uroku, ale to tylko w mojej ocenie...

Felunek bardzo fajny i w zacnym rozmiarze, pozazdrościć !

Znaczek Kamei na normalnym grilu maski też nie dodaje uroku...w dodatku to gril przedliftowy z tego co dopatruję sie na foto.

ps. co to jest typ 90 ? Skąd wziałeś takie oznaczenie ?
2.8 AAH >>> 4.2 AHC

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi Coupe / Cabrio.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga