Maglownica Audi
Opony samochodowe Audi 80
części samochodowe
opony i felgi
Tarcze, hamulce

[B4 2.0 ABK] Podłączenie szyb, niebieski przewód

ODPOWIEDZ
Konmat98
Forum Audi 80
Forum Audi 80

[B4 2.0 ABK] Podłączenie szyb, niebieski przewód

Post autor: Konmat98 » 31 paź 2019, 23:57

Witam, przeszukałem tematy dotyczące podpięcia elektrycznych szyb do 80. Pozostał mi jednak jeden dylemat. Mam u siebie w wiązce niebieski przewód w tej małej białej wtyczce i po prostu nie wiem od czego on jest i gdzie go podpiąć. Reszta przewodów już znana. Na forum widuje, że wszyscy mają w tej wtyczce tylko ten brązowy. Posiadam też inną wiązkę tylko na dwie szyby przednie i tam też tego nie ma. Moim zdaniem to może być przewód od domykania szyb, sygnał od pompki aby domknąć szyby. Może ktoś już przerabiał temat. Dziękuję za pomoc.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jarewa
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Imię: Jarek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABT

Post autor: Jarewa » 01 lis 2019, 10:13

Niebieski przewód to do alternatora D+ inaczej kontrolka ładowania ten sam kolor przewód czarna wtyczka pod kierownica wiązka silnika tam podepnij... Masz ta bogatsza wersje z automatycznym zamykaniem szyby kierowcy, A szyba kierowcy zamyka się automatycznie tylko kiedy silnik odpalony dla bezpieczeństwa... Bo można tez podłączyć pod to plus po zapłonie ale wtedy jest duzo większe niebezpieczeństwo zeby szyba cos zmiażdżyła...

Podaj jeszcze numer przekaźnika bo wiazka wiazka ale do tej opcji musi byc jeszcze odpowiedni przekaźnik..

80 nigdy nie miały domykanie szyb...

Konmat98
Forum Audi 80
Forum Audi 80

Post autor: Konmat98 » 01 lis 2019, 22:17

Dobra, to temat uważam za zamknięty. Przekaźnik akurat pożyczyłem od Audi 100 gdzie faktycznie mam szybę kierowcy w automacie i jeszcze domykanie szyb i szyberdachu. Myśle że już wszystko wiem i poradzę sobie z tym tematem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lusterka, szyby, szyberdach.”

Akumulatory samochodowe Audi 80
hamulce

Compero.pl
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami