Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80/b4/Cabrio] Problem z drzwiami

ODPOWIEDZ
makavelli1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5
Rejestracja: 30 maja 2019, 11:14
Imię: Max
Lokalizacja: Zabrze

[80/b4/Cabrio] Problem z drzwiami

Post autor: makavelli1 » 28 maja 2020, 18:59

Witam forumowicze! Mam problem z drzwiami: ogólnie nie chciały mi się otwierać od środka tj. wystąpił najwyraźniej problem z linką. Zdjąłem tapicerkę drzwi, żeby zobaczyć co jest "grane" a tam na lince w miejscu gdzie kończył się kołnierz "ktoś" umieścił nakrętkę (chyba, żeby szybciej łapała linkę).Teraz moje pytanie....czy linka nie zrobiła się teraz zbyt luźna, ze nie otwiera mi drzwi? Drzwi co jakiś czas mi szwankowały i ewentualna naprawa wystarczała, na kilkanaście otwarć .W pewnym momencie nawet drzwi od samości otwarły się w czasie jazdy i nie dało się ich już zamknąć. Czyżby zamek ? Ostatnio miałem więcej czasu, żeby pogrzebać przy aucie i chyba pękł jeden uchwyt który trzyma cięgno od ryglowania drzwi. Wrzucam 3 fotki z opisem usterki. A teraz pytanie: jak to teraz odpowiednio połączyć ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

makavelli1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5
Rejestracja: 30 maja 2019, 11:14
Imię: Max
Lokalizacja: Zabrze

Re: [80/b4/Cabrio] Problem z drzwiami

Post autor: makavelli1 » 30 maja 2020, 09:16

Halo halo....jest tu kto?

Awatar użytkownika
powolniak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 112
Rejestracja: 23 paź 2016, 23:34

Re: [80/b4/Cabrio] Problem z drzwiami

Post autor: powolniak » 01 cze 2020, 23:06

Nawet wielu:)
Ale i ja nie będę ściągał boczków drzwi dla porównania:) wydaje mi się że kolejność łączeń wynika ze zdjęcia , ale powinieneś założyć zabezpieczenia, te jasne:) hmm ... bez urazy, ale w przeciwnych drzwiach masz lustrzane odbicie:)oczywiście po ściągnięciu boczków.. Sam ściągałem je czasami i nie palę się do zbędnej powtórki:) czyli trzymaj się dzielnie i walcz:)

Awatar użytkownika
dzikx
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1023
Rejestracja: 24 lis 2011, 21:49
Imię: Jurek
Model: Audi 90 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.6 ADA+lpg
Lokalizacja: pomorze

Re: [80/b4/Cabrio] Problem z drzwiami

Post autor: dzikx » 02 cze 2020, 10:14

Co do lustrzanki w drugich drzwiach to fakt , ale jak nie zapomnę to będąc po pracy w domu mogę sprawdzić bo mam kilka par drzwi leżących, jak nie zapomnę 😏

makavelli1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5
Rejestracja: 30 maja 2019, 11:14
Imię: Max
Lokalizacja: Zabrze

Re: [80/b4/Cabrio] Problem z drzwiami

Post autor: makavelli1 » 05 cze 2020, 07:25

Heh no niby jest lustrzane odbicie ale myslalem, ze tu na forum tez mogę podpytać :) problem niby okazal się blachy .Drzwi od srodka nie chciały się za bardzo otwierac,bo linka była zaczepiona tylko do ramienia z zamka a tam jest taki specjalny rowek i przez to brakowało około 2cm do sprawnego dzialania mechanizmu.Pomijam fakt peknietego zabezpieczenia ale "trytytka" stanela na wysokości zadania.Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga