Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Zwarcie stacyjki?

ODPOWIEDZ
1ndygo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 9
Rejestracja: 01 kwie 2019, 20:41

Zwarcie stacyjki?

Post autor: 1ndygo » 13 lip 2021, 11:02

Cześć. Padła mi stacyjka ostatnio tak że po przekreceniu na rozruch nic się nie działo... Musiałem więc odpalać klekota podając napięcie na czarno czerwony przewód w kostce i wszystko poza tym działało prawidłowo. Wczoraj nabyłem nową stacyjkę i podczas podważania śrubokrętem zwarłem przypadkowo jakieś styki i teraz na nowej stacyjce czy to na starej ciągle świecą się światła mijania i nie da się ich wyłączyć... To znaczy da się ale jak odpale silnik. Pająk jest dobry bo na wyciągniętej kostce obydwie pozycje manetki działają. Gdzie szukać przyczyny ciągle zapalonych świateł? Z tego co wiem w b4 przekaźnika do świateł nie ma i teraz się zastanawiam co zawiodło...

maciek889
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4658
Rejestracja: 30 wrz 2009, 19:10
Imię: Maciej
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Wchsut.

Re: Zwarcie stacyjki?

Post autor: maciek889 » 15 lip 2021, 17:39

Ze stacyjki idzie zasilanie na światła ale jak nawet stacyjka podaje cały czas prądu to jedynie powinna dać się zapalić światła bez przekręcania kluczyka.
Gdybym miał więcej pieniędzy to nie jeździłbym bym Audi 80... Wtedy byłoby mnie stać na zakup jeszcze starszego auta.

Kiedy gaz zniszczy mój silnik bo zeswapował bym coś. 250 tys. km na gazie nie robi na nim wrażenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przełączniki zespolone, zegary, stacyjka.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga