Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[audi 80 b4 v6 2.6]mam problem jak wymontowac tynel srodkowy

ODPOWIEDZ
kolo21
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5
Rejestracja: 03 lut 2008, 13:12

[audi 80 b4 v6 2.6]mam problem jak wymontowac tynel srodkowy

Post autor: kolo21 » 03 lut 2008, 13:21

witam mam problem przeaplily mi sie zarowki od wsakznikow dodaktowych voltomirza cisnienia oleju i temperatury oleju jka rozebrac ten tynel by dojsc do zarowek :-)
kolo21

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 03 lut 2008, 14:39

Pierw musisz odkrecić oslone panelu regulacji nawiewem w tym celu sciagasz trzy gałki od regulacji (albo ciagniesz je przez jakąś szmatke kobinerkami, albo uzywasz cienutkiego śrubokreta i podważasz je z brzegu - mają na to specjalne wyciecia) Pod dwoma skrajnymi gałkami masz dwie śróbki na krzyzaka, odkrecasz sróbki- teraz mozesz zdjac cała osłone panelu sterownania nawiewem (odrazu mozesz tamte żarówki też sprawdzić co zobaczysz), nastepnie na dole (pod panelem) zobaczysz dwie śróbki czarne (te co są na pierwszym planie) odkrecasz je i zdejmujesz wykończeniową listwe dodatkowych zegarów, teraz zegary powinny sie już dać ruszyć z miejsca, naspepnie nie pamietam ale chyba musisz odkrecić je jeszcze z boku (w tym celu muisz odgiąc boczną osłone tunelu (ciągniejsz ja w kierunku tyłu auta wtedy zeskoczy z zaczepów i bedziesz mógł ją odchylić jak to zrobisz to bedziesz widział czy sa śróbki po bokach czy nie, jak nie to zegary powinny wyjsc po wczescniejszych czynnościach które wykonałeś. Odkrecisz jeszcze osłone pod kierownica bedizesz miał dobry dotep do zegarow od tyłu.... A jak chcesz zdemontowac cały tunel to musisz zdjac tunel koncowy odkrecasz sruby pod popielniczka zdejmujesz go i masz dostep do śrób mocujących pierwszy tunel. Powodzenia, zapoznaj sie z regulaminem i na przyszłość nie pisz dwuch takich samych postów, inaczej bedizesz miał na karku moda <ok>

kolo21
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5
Rejestracja: 03 lut 2008, 13:12

Post autor: kolo21 » 03 lut 2008, 15:19

ok wielkie dzieki caly dzien glowkowalem jak to rozebrac <piwo>
kolo21

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i tapicerka”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga