Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4] jedna wielka rysa dookoła auta,jak ją zniknąć?

norbi28
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 16
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: norbi28 » 24 mar 2008, 19:00

naklejanie wiejskich naklejek żeby to zamaskować to porażka,pisałem że tanim kosztem ale nie mówiłem,że mam na to 10 złotych.Jakbym chciał jeździć autem z naklejonym jakimś ciulstwem na drzwiach to bym został taxi driverem :lol: spróbuje zalać tą ryse,bo podobno daje to dobry efekt a lepsza różnica w kolorze lakieru niż biała kreska.

Awatar użytkownika
Damu$
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 217
Rejestracja: 16 paź 2007, 01:11
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Damu$ » 25 mar 2008, 19:08

nic tam nie klej (jak radzą niektórzy) bo zrobisz budę odpustową z auta, zwykły lakier to możesz wypełnić rysę delikatnie tak aby nie wylało się za dużo na zewnątrz (gruba igła i pomału nanosić, a jak rysa jest głęboka to coś takiego jak kobiety maja do malowania paznokci dobrze się sprawdza) jak już lakier dobrze wyschnie to papier wodny 2000 na mały klocek zeszlifować wystający nadmiar lakieru, pastą polerską wypolerować i cieszyć się z dobrze wykonanej roboty :-D

seba1025
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 435
Rejestracja: 29 lip 2007, 23:29
Lokalizacja: z kąd koła nisą

Post autor: seba1025 » 01 kwie 2008, 23:02

dokladnie dobra rada tylko baaardzo dobrze i solidnie wyczysc i oddłuść bo odleci...

marsel88
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 9
Rejestracja: 18 gru 2007, 23:32

Post autor: marsel88 » 11 kwie 2008, 19:59

też mam takie rysy. Samochód stał pod chmurka, bo przyjechałem do rodziny w odwiedziny i w nocy ktos załatwił 7 samochodów pod rzad. Kazdy element zachaczony :/ niestety samochód cały do malowania a policja nikogo nie znalazła :/ na szarym metaliku wpuszczanie lakieru nie pomogło próbowałem na klapie tylniej i lakies sie przeciera a robiłem dokładnie :/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga