Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B4] Otwieranie centralnego zamka

Awatar użytkownika
Canibal
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 745
Rejestracja: 19 sty 2008, 11:46
Lokalizacja: Reda-Gdynia-Gdańsk

Post autor: Canibal » 16 kwie 2008, 23:40

Arczizioom pisze:
Canibal pisze:Otworz wszystkie drzwi tzn centralny :D niech bedzie otwarty i odepnij na kilka minut kleme od aku ja odlacyzlem sam plus na okolo 5-10 minut :D potem normalnie podlacz kleme i zamykaj drzwi normalnie :) ja tak zrobilem i poki co sie nie otwiera
Nie wiem czy to dobry sposób moim zdaniem jest to walczenie ze skutkiem a nie z przyczyną.
hmm ja tez nie wiem czy za dobry ale u mnie drzwi sie otwieraly co chwila przez 4 dni juz szalu dostawalem odlaczylem alarm bylo nadal to samo odlacyzlem pompke od centrala bylo ok raz sie wk******* podlaczylem i alarm i central i mi drzwi otwieralo srednio co 1 i co 2 minuty ;] zrobilem tak jak pisalem otwarty central odpialem kleme i do dzis tj 4 dzien auto ani razu sie nie otworzylo .Wiec moze i nie walka ze skutkiem ale moze gdzies sie cos zwiesilo czy cos innego i moze pomoze ? u mnie pomoglo dlatego zasugerowalem cos takiego
SPRZEDAM
wygluszenie maski diesel
kierownica b4
licznik b4 sedan z big benem
deske rozdzielczą
szyberdach manual sprawny
elektryka szyb przod z wiazką w drzwiach
moje b4 =]

Arczizioom

Post autor: Arczizioom » 17 kwie 2008, 14:02

Kolega nic nie traci zawsze można sprobować ale dla mnie takie techniki są troszkę dziwne. Jak pomoże to respekt :mrgreen:

spidercio
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 100
Rejestracja: 14 kwie 2008, 13:44
Lokalizacja: Kraków/Płaza

Post autor: spidercio » 17 kwie 2008, 19:32

wiec tak....

bylem w Q-Service, facet poogladal, popatrzyl i uznal ze raczej to wina pompki - dopoki szlak jej jeszce nie trafil to dobrze ale mowi ze potem moze otwierac drzwi co chwile. radzil wymiane na nowa - jako ze nie ma zamiennikow i takowa trooche kosztuje to raczej posuzkac uzywki.

poza tym na lutach na plytce pomki byly slady dolutwoania wiec juz ktos chyba sie z tym bawil. zastanawia mnie jeszcze wspomniana powyzej kwestia przekaznikow - moze dobrym pomyslem byloby je wymienic - wystarczy tylko przepiac czy trzreba bwaic sie z jakimis dodatkowymi kabelkami...??

Arczizioom

Post autor: Arczizioom » 18 kwie 2008, 11:59

Kolego masz tu linka:

viewtopic.php?t=13704

Opisana jest naprawa przekaźników przy pompce.
Sprawdź szczególnie 2 przekaźnik bo to on jest odpowiedzialny za otwieranie centralnego.

spidercio
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 100
Rejestracja: 14 kwie 2008, 13:44
Lokalizacja: Kraków/Płaza

Post autor: spidercio » 19 kwie 2008, 09:49

jescze mam jedno pytanko..

czy jak mam pompke o nr 4 AO 862 257 A to musze miec dokladnie taka sama czy moze byc o koncowce z inna literka??

Arczizioom

Post autor: Arczizioom » 19 kwie 2008, 11:07

To trzeba poprosić kolegów z Etką żeby sprawdzili czy są zamienne ale pewnie są.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga