Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1Z] Problem z mrygajaca sie dioda od świec żarowych.

ODPOWIEDZ
Marian23
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2008, 21:00

[B4 1Z] Problem z mrygajaca sie dioda od świec żarowych.

Post autor: Marian23 » 10 maja 2008, 21:57

mam audi b4 1.9 tdi 90km, po umyciu silnika zostawiłem samochód, gdy przyszedłem później i włączyłem zapłon to po 13sek. zaczęła mrugać mi lampka świec żarowych, nie wiem jaki może być powód powycierałem wkoło świec i pompy ale nadal sie pojawia, proszę o pomoc.


Na przyszłość proszę poprawnie tytułować wątki tj. stosować TAG-i na początku tytułu wątku tak jak w podanych przykładach w tym wątku: viewtopic.php?t=259. Moderator.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2008, 22:50 przez Marian23, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Silvesters
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 107
Rejestracja: 13 wrz 2007, 22:55
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: Silvesters » 10 maja 2008, 22:15

Popraw temat bo Panowie z "gory" beda krzyczeć :-(

Awatar użytkownika
JJ 82
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 80
Rejestracja: 06 lis 2007, 21:56
Lokalizacja: Głubczyce

Post autor: JJ 82 » 11 maja 2008, 00:09

Nie wiem jak jest w Audi ale bratu w Golfie TDI jak kiedyś mrugała ta kontrolka to okazało się że miał błędy w sterowniku silnika.
80 B4, 2.0 E + LPG

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 11 maja 2008, 08:17

Dokładnie mrugajaca kontorlka swiec zarowych moze oznaczac błedy w sterowniku ale nie koniecznie, moze byc to przyczyna wody w filtrze paliwa (jesli masz filter z czujnikiem wody), moze byc to również spalona zarówka swiateł stopu (sprawdz czy nie gasnie po wcisnienciu stopu), moze być to napwet bład czujnika na wtrysku sterujacym g80, jak i również takie zajwisko moze wystepować po złym zakodowaniu sterownika (np po zmianie skrzyni biegów z automata na manual) wiec jak widzisz przyczyn moze byc wiele a to nie sa wszystkie które mozna wypisac, to ze wyskoczyło to po myciu auta moze byc jedynie zbiegiem okolicznosci, najlepiej bedize podłaczyc vaga i sprawdzić błedy bo wrózyć z opisu to raczej cieżko przy takiej ilosci mozliwosci <ok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przełączniki zespolone, zegary, stacyjka.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga