Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All] Lampy przednie - niebieskie postojowki T4W

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.
Awatar użytkownika
MIODEK
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3818
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:48
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: MIODEK » 10 maja 2008, 17:53

grinch pisze:To jeszcze załóż sobie neonki pod podwoziem zró foto to Cię wrzucim do Wieś Tuning <lol2>
<spoko>
<piwo> dla Ciebie

grinch
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1400
Rejestracja: 16 maja 2007, 14:50

Post autor: grinch » 10 maja 2008, 18:46

MIODEK pisze:<spoko>
<piwo> dla Ciebie
Nauczyli mnie tego rodzice więc nic w tym dziwnego :mrgreen:

German Stylu

&

Cult Style

W żadnym wypadku Wieś Tuning :mrgreen:

Awatar użytkownika
PawelG
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 713
Rejestracja: 06 lut 2007, 21:55
Lokalizacja: kraków

Post autor: PawelG » 10 maja 2008, 19:16

I porównanie ori czerwonego do niebieskiego czy zielonego raczej nie pasuje.
z tego, co mi wiadomo, to ori są zwykłe żarówki świecące na żółto.

zakładaj, co chcesz, wśród userów tego forum raczej mało kto Ci powie, że to nie wieś, no i pamiętaj o możliwości utraty dowodu.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
dexx
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 567
Rejestracja: 28 lut 2008, 15:59
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: dexx » 11 maja 2008, 10:35

Tak, ale chodziło mi ogólnie o podświetlenie wnętrza że jest czerwone.
Czyli mówisz że lepiej białe? Coś wymyśle ;]
pozdrawiam ;-)

Awatar użytkownika
Krzysiek18/
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 122
Rejestracja: 18 sty 2008, 14:13
Lokalizacja: GDANSK

Post autor: Krzysiek18/ » 11 maja 2008, 21:02

grinch pisze:To jeszcze załóż sobie neonki pod podwoziem zró foto to Cię wrzucim do Wieś Tuning <lol2>
masz ochote to sam sobie załóż

noorbi

Post autor: noorbi » 11 maja 2008, 21:32

Krzysiek18/ pisze:
grinch pisze:To jeszcze załóż sobie neonki pod podwoziem zró foto to Cię wrzucim do Wieś Tuning <lol2>
masz ochote to sam sobie załóż
Panowe dajcie spokój, kto co lubi niech zakłada ale nie róbmy takiej atmosfery na naszym forum...

Awatar użytkownika
MaXuS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 421
Rejestracja: 20 mar 2008, 21:05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MaXuS » 17 maja 2008, 14:25

Co wy się tak policji boicie... myślicie ze nie mają komu i za co zabierać dowodu... hahaha To tym co mają Xenony w nowych autach tez zabierają bo świecą im światła na "niebiesko" i z mocno???

Awatar użytkownika
zgredek27
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 747
Rejestracja: 10 gru 2006, 17:32
Lokalizacja: Południe

Post autor: zgredek27 » 17 maja 2008, 19:15

MaXuS pisze:Co wy się tak policji boicie... myślicie ze nie mają komu i za co zabierać dowodu... hahaha To tym co mają Xenony w nowych autach tez zabierają bo świecą im światła na "niebiesko" i z mocno???

Juz wiem skad biora sie opinie o mlodych... wez sie zastanow co Ty w ogole mowisz.. nie masz pojecia/nie siedzisz jak widac w temacie/ zgrywasz kozaczka...nazywajmy to jak chcecie.

Niebieskie diody to zło na drodze... z daleka wygladaja jak tzw "koguty" policyjne..wprowadza to nieziemskie zamieszanie w nocy.. do tego wyglada paskudnie (to juz moje odczucie). A co do tego czy sie boimy policji czy tez nie.. uwierz mi ze mam z nimi bardzo czesto do czynienia..i nie chodzi o to czy ktos sie boi czy nie..jesli postrzegasz ich jedynie w taki sposob..to jeszcze duzo zycia przed Toba..

DLA TWOJEJ WIADOMOSCI.. oryginalny/dopuszczony do ruchu ksenon NIE świeci na niebiesko i najczesciej ma barwe 4300K. Nie świeci za mocno..o czym Ty w ogole mowisz..powinienes sie zglebic w temat..przezyc troche (przejechac PL kilka razy) a nie opowiadac glupot..


Wybaczcie ale nic mi tak nie dziala na nerwy jak wielcy kozacy internetowi i ich niewiedza..

Oczywiscie nic do Ciebie Maxus nie mam.. po prostu zastanawiaj sie co piszesz..


Tak jak juz ktos napisal.. lubiciee to zakladajcie.. mozecie tez jezdzic na mijaniach i halogenach w dzien/nocy jesli nawet nie sa konieczne..ja dalej bede wszystkich takich uswiadamial na drodze i forum ze to ZŁO z ktorym nalezy walczyc.

Światła maja swoje konkretne zastosowanie..jak chcecie się chwalić diodami itd.. to DEMO CAR i na hale pokazową.

Ale..co kto lubi.

PS: PHILIPS I OSRAM wypuscil fajne postojowki z serii BLUE..swieca ładnie na bialo.. wezcie na takie zwroccie uwage..



Jeszcze jedna edycja..w tych wszystkich marnych kolorowych malowanych zaroweczkach farba i tak predzej czy pozniej naszczescie zejdzie..

Awatar użytkownika
chips
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 766
Rejestracja: 04 kwie 2007, 18:55
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: chips » 17 maja 2008, 23:09

[ Dodano: 2008-05-17, 23:09 ]
zgredek27 pisze:
MaXuS pisze:Co wy się tak policji boicie... myślicie ze nie mają komu i za co zabierać dowodu... hahaha To tym co mają Xenony w nowych autach tez zabierają bo świecą im światła na "niebiesko" i z mocno???

Juz wiem skad biora sie opinie o mlodych... wez sie zastanow co Ty w ogole mowisz.. nie masz pojecia/nie siedzisz jak widac w temacie/ zgrywasz kozaczka...nazywajmy to jak chcecie.

Niebieskie diody to zło na drodze... z daleka wygladaja jak tzw "koguty" policyjne..wprowadza to nieziemskie zamieszanie w nocy.. do tego wyglada paskudnie (to juz moje odczucie). A co do tego czy sie boimy policji czy tez nie.. uwierz mi ze mam z nimi bardzo czesto do czynienia..i nie chodzi o to czy ktos sie boi czy nie..jesli postrzegasz ich jedynie w taki sposob..to jeszcze duzo zycia przed Toba..

DLA TWOJEJ WIADOMOSCI.. oryginalny/dopuszczony do ruchu ksenon NIE świeci na niebiesko i najczesciej ma barwe 4300K. Nie świeci za mocno..o czym Ty w ogole mowisz..powinienes sie zglebic w temat..przezyc troche (przejechac PL kilka razy) a nie opowiadac glupot..


Wybaczcie ale nic mi tak nie dziala na nerwy jak wielcy kozacy internetowi i ich niewiedza..

Oczywiscie nic do Ciebie Maxus nie mam.. po prostu zastanawiaj sie co piszesz..


Tak jak juz ktos napisal.. lubiciee to zakladajcie.. mozecie tez jezdzic na mijaniach i halogenach w dzien/nocy jesli nawet nie sa konieczne..ja dalej bede wszystkich takich uswiadamial na drodze i forum ze to ZŁO z ktorym nalezy walczyc.

Światła maja swoje konkretne zastosowanie..jak chcecie się chwalić diodami itd.. to DEMO CAR i na hale pokazową.

Ale..co kto lubi.

PS: PHILIPS I OSRAM wypuscil fajne postojowki z serii BLUE..swieca ładnie na bialo.. wezcie na takie zwroccie uwage..


Jeszcze jedna edycja..w tych wszystkich marnych kolorowych malowanych zaroweczkach farba i tak predzej czy pozniej naszczescie zejdzie..

<ok> <piwo>

grinch
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1400
Rejestracja: 16 maja 2007, 14:50

Post autor: grinch » 18 maja 2008, 11:15

Także Panowie skończcie z tymi wieśniackimi żarówkami i weźcie się za konkretne mody :-/

Arczizioom

Post autor: Arczizioom » 18 maja 2008, 11:30

zgredek27 pisze:mozecie tez jezdzic na mijaniach i halogenach w dzien/nocy jesli nawet nie sa konieczne..
Wielkie słowa. Drażnią mnie ludzie co nie umieją kożystać ze świateł. Naginają w bezchmurną, piękną, przejrzystą noc na mijania i halogenach nie obchodzi go że razi innych na drodze bo on jest kozak bo ma halogeny. I weś takiemu przetłumacz że halogen świeci na 2-3m a tylko razi po patrzałach innych. Ja często takich bezmuzgowców traktuje drogowymi niech i oni poczują jak to jest być oślepianym.
Tak jak pisał kolega zgredek27 ze świateł trzeba umiejętnie korzystać w zależności od pogody. Popieram twoje zdanie i przy najbliższej okazji stawiam <piwo>

spaykee
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2322
Rejestracja: 16 gru 2007, 16:22
Imię: Krzysztof
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: spaykee » 18 maja 2008, 18:20

zgredek27, święte słowa.... <piwo>

Awatar użytkownika
Bibol
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 404
Rejestracja: 23 lip 2007, 18:02
Lokalizacja: Dormagen

Post autor: Bibol » 20 maja 2008, 18:57

Wrzucę swoje trzy grosze na temat podświetlania wnętrza, otóż mój kolega ( służbowo policjant w ruchu drogowym ) rozwiał moje wątpliwości na temat podświetlania w aucie, otóż wewnątrz auta można podświetlać sobie na jaki kolor się chce i policjant nie ma prawa zabrać za to dowodu chyba że trafi na podatny grunt ( niewiedza ) natomiast za niebieskie, zielone, czerwone podświetlenie na zewnątrz ( inne niż biały, ewentualnie pomarańczowy kolor ) dowodzik może jak najbardziej polecieć. Reasumując jak ktoś chce to niech sobie zakłada " kolorowe żaróweczki " aczkolwiek dla własnego dobra przy spotkaniu z policją niech ma przy sobie także zwykłe białe żarówki i w razie draki wymieni przy policjancie co być może zapobiegnie zabraniu dowodu i skończy się na pouczeniu. Pozdrówka :mrgreen:

Awatar użytkownika
krisPrG
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 524
Rejestracja: 09 lis 2007, 23:59
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: krisPrG » 20 maja 2008, 23:56

Bibol, dokładnie i zakończmy to już

Awatar użytkownika
MaXuS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 421
Rejestracja: 20 mar 2008, 21:05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MaXuS » 21 maja 2008, 00:03

Hehe Panowie ja tak kozacze bo mój Ojciec siedział w Policji 16 lat... Zajmował sie kradzieżami samochodów.. I pracował do tego stopnia tak dobrze że w końcu ukradli mu samochód z pod sądu w Bydgoszczy (cywilny) Opla Rekorda, i znalazł sie w lesie rozbity i porąbany cały... I stwierdził że w Tym "bagnie" sie źle dzieje i odszedł na emeryturę

Wiec z całym szacunkiem mam dopiero 20 lat ale o Policji i o tym jak i co sie tam dzieje wiem z pewnością więcej niż nie jeden z Was Panowie, Dlatego tak kozaczyłem jak to ujęliście, a co do tych żarówek to po prostu wyraziłem swoje zdanie;)

A teraz moja mała prośba ;) zerknijcie i powiedzcie czy tak można: Pomocy

Pozdr

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl