Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 2.0 ABT '92] szyber

ODPOWIEDZ
archi2340

[80 2.0 ABT '92] szyber

Post autor: archi2340 » 03 cze 2008, 23:44

mam problemik: po uchyleniu na maxa szybru, zatrzymuje się, ale po jeszcze jednym naciśnięciu tego samego przycisku do uchylania (zamiast stać, silnik kręci, przestawia szyber i musze od nowa ustawiać) po uchyleniu moge tylko naciskać ten przycisk od całkowitego otwierania szybru (wtedy najpierw go zamknie, potem otworzy na "ościerz" i jeszcze raz i jest spoko, dalej nie "próbuje" otwierać, tylko w pozycji uchylnej, co jest hmm?

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 04 cze 2008, 11:16

Jesli szyber staje Ci deba lakko bokiem to wg mnie urwała sie lewa prowadnica ;-) Uchyl dach ile mozesz i bolukaj te srebrne elemnty które beda mniej wiece przy przodzie szybra (przesuwaja sie od środka do przodu w trakcie otwierania) zobacz czy nie sa oddzielone albo pekniete...

archi2340

Post autor: archi2340 » 05 cze 2008, 22:30

prowadnice są w porządku, chodzi o samo sterowanie, jak uchyle, to powinien działać tylko na zakmięcie, a tak nie jest, kiedyś go rozkręciłem i myśle że to z tymi kołami z wyciętymi rowkami jest związane, co na nich te małe krańcóweczki są załączane, krańcówka odczytuje uchylenie i powinna tylko pozwolić na ruch do zamknięcia, chyba że przekaźnik, ciekaw jestem czy możliwe by było, żeby wcześniejszy właściciel zamienił na jakiś inny model cały ten układ sterowania

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lusterka, szyby, szyberdach.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga