Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80, b3] - wymiana materiału na podsufitówce

ODPOWIEDZ
laki87
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 242
Rejestracja: 25 lis 2007, 22:01
Lokalizacja: Włocławek

[80, b3] - wymiana materiału na podsufitówce

Post autor: laki87 » 14 cze 2008, 18:38

Panowie szukałem ale jedyne co znalazłem to ostatnie rezanie dodatkowych swiatel w podsufitówce. Moim problemem jest demontaz całej podsufitówki chce po niedzieli zabrac za demontaz podsufitówki całej w aucie rowniez szybera. Pytanie moje jak mam sie za to zabrac gdzie odkrecac, odczepiac zeby niczego nie urwac i nie spierdzielic. Robote zrobi mi tapicer za 200zł jego materiał i w tym jest juz robota uwazam ze to nie drogo a estetyka sie o wiele poprawi gdyz na mojej widac juz swoje lata uzytkowania. Pomocy panowie jak ja mam sie za to zabrac.

Awatar użytkownika
Darecki3037
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 975
Rejestracja: 09 kwie 2007, 17:46
Lokalizacja: Krk

Post autor: Darecki3037 » 15 cze 2008, 06:40

żadna filozofia odkręcasz wszystko co jest do niej przykręcone, tzn słoneczniki, lampke z przodu i sterowanie szyberdachem, rączki do trzymania, listwę nad tylnia szybą, tylnie słupki plastikowe(są na kołkach wciskanych- długi duży śrubokręt załatwia sprawe) potem podważyć lekko z boku tak aby podsufitka minęła się z środkowym słupkiem i wyciągnąć na dół ( wcześniej rozłóż oba oparcia przednich foteli do pozycji leżącej) a potem to już tylko zabawa z wyciągnięciem na zewnątrz przez przednie prawe drzwi.

laki87
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 242
Rejestracja: 25 lis 2007, 22:01
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: laki87 » 15 cze 2008, 22:34

No troszke jest z tym zabawy i trzeba uwazac zeby nie rozwalic tych zaczepow od tych boczkow. Zawiozłem juz całosc do tapicera jutro po 16 mam odbiór koszt to 200 zł. Fotki po robocie gdzies tam wrzuce. I podziekowałbym koledzie za wskazówki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i tapicerka”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga