Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[1z b4] stuki zawieszenia

ODPOWIEDZ
mysza134
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 81
Rejestracja: 20 mar 2008, 17:12

[1z b4] stuki zawieszenia

Post autor: mysza134 » 10 lip 2008, 15:34

witam mam problem swego czasu walczylem z zawieszeniem najpierw wymienilem tuleje wachaczy, tuleje wózka, poduszke amora łożysko amora łacznik stabilizatora i nadal coś puka z prawej strony po wjechanie w male dziury pukniecie jest gluche.
czy moze to byc łacznik stabilizatora bo szczeze mowiac kupilem najtanszy polska techika fakt ze luzu nie ma wszystkie inne czesci to febi

Awatar użytkownika
misiek440
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 917
Rejestracja: 03 cze 2007, 12:05
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: misiek440 » 10 lip 2008, 15:41

jak nie ma luzu to mało prawdopodobne, a może amorek???? (ja miałem technikę i 20'000 tyś na niej zrobiłem :-P

noorbi

Post autor: noorbi » 10 lip 2008, 15:48

Tak to trudno powiedzieć, może już poleciały wymieniane tuleje. Może amorki mają luz. Może sworznie poleciały. Może kolumna kierownicza złapała luz. Może coś źle dokręcone. Możliwości jest wiele, trzeba jechać na diagnostykę.

mireko
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 191
Rejestracja: 01 mar 2007, 16:41

Post autor: mireko » 01 sie 2008, 21:04

Mam to samo.Tuleje na wahaczach Boge,tyle że jakieś miękkie.Wystarczy lekko łapką podważyyć wahacz od dołu i chodzi sobie,ale tylko wzdłuż śruby.Po podniesieniu auta koło po lekkim kopnięciu jakby sprężynuje na boki.Jazda też jest dziwna-jakby uciekał.Pytanie-słaba firma tulejek,czy są już uszkodzone?(zrobiome na nich jakieś 700km)

michalrydz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 14
Rejestracja: 29 lip 2007, 13:56
Lokalizacja: Kolno

Post autor: michalrydz » 05 sie 2008, 20:45

Raz miałem przyjemność założyć tuleje wahacza trw-lucas i powiem wam, że tylko po zamontowaniu wahacza od razu można było je wymieniać na drugie. Miękkie jak cholera. Teraz cokolwiek kupuję to tylko oryginał w ASO. Np tuleja ok 80zł/szt a jakość i trwałość nieporównywalna. Tymbardziej, że nie mam czasu siedzieć na okrągło od autkiem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga