Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 b3] uszczelka maskująca

Awatar użytkownika
drajwer
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 126
Rejestracja: 05 gru 2007, 19:20
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: drajwer » 08 wrz 2008, 16:24

no panowie i panie po namyśle postanowiłem zajrzeć do serwisu audi i zapytać się o tą uszczelkę gumową co przychodzi na końcu maski i okazało się że ta uszczelka kosztuje 80 z małym hakiem + zaczepy po 0,70gr czyli do stówy się można zmieścić a to na pewno ładnie będzie wyglądało i będzie uniwersalne nie ważne czy Audiolka była masowana przez inny samochód z którejś strony czyli nie będę kombinował z listwami czy czymś innym pozdrawiam już nie długo i pochwalę się efektem pracy

Awatar użytkownika
Motostacja pl
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6966
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:03
Imię: Motostacja PL
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Motostacja pl » 08 wrz 2008, 17:00

No to czekam na relacje. U mnie też przydałoby się zmienić tą gumę, ale kurde trochę szkoda mi kasy.

Awatar użytkownika
Oofol
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3143
Rejestracja: 01 gru 2006, 16:26
Lokalizacja: Karkonosze/ORK
Kontakt:

Post autor: Oofol » 09 wrz 2008, 05:05

drajwer pisze:no panowie i panie po namyśle postanowiłem zajrzeć do serwisu audi i zapytać się o tą uszczelkę gumową co przychodzi na końcu maski i okazało się że ta uszczelka kosztuje 80 z małym hakiem + zaczepy po 0,70gr czyli do stówy się można zmieścić a to na pewno ładnie będzie wyglądało i będzie uniwersalne nie ważne czy Audiolka była masowana przez inny samochód z którejś strony czyli nie będę kombinował z listwami czy czymś innym pozdrawiam już nie długo i pochwalę się efektem pracy
Hmm ja w pierwszy swoim poście pisałem że byłem w ASO ale mi cenę podali troszkę wyższą...

[ Dodano: 2008-09-09, 05:08 ]
Labiel pisze:Oofol, mógłbyś podać jeszcze raz ten link bo nigdzie nie mogę go znaleźć.
Sorki że tak długo to trwało...

http://www.tuning-zone.pl/x_C_Dz__PD_64 ... 10812.html

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga